Beykoz Belediyespor İzmir’e hazırlanıyor

  • Güncelleme: 20.02.2019 18:16
  • Okunma: 5365 kez
  • Yorum: 0
Erkekler Hentbol Süper Ligi 2. yarı müsabakalarına 2 galibiyet ile güzel bir başlangıç yapan Beykoz Belediyespor İzmir seferi için sıkı çalışıyor.
Beykoz Belediyespor İzmir’e hazırlanıyor

Boğaziçi ekibi hafta sonunda Pazar Günü Karşıyaka Belediyespor ile müsabakaya çıktıktan sonra İzmir’de kalmaya devam edecek ve bu kez Hafta İçinde Türkiye Kupası Karşılaşması kapsamında İzmir Büyükşehir Belediyespor ile önemli bir maça çıkacak.

Bu iki maçın hazırlıklarına Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda yapmış olduğu antrenmanlarla deva eden Yeşil Mavili ekipte moral, motivasyon üst seviyelerde. Takım Antrenörü Mesut Ilgın ilk yarıya güzel bir nokta koyduktan sonra ikinci yarı karşılaşmalarına iki galibiyet ile ayrılmalarının takım üzerinde çok olumlu bir etkisi olduğunu söylerken, “ikinci yarı maçları ile birlikte  üst sıralara doğru çıkış sürecimiz devam etmekte. Sporcu kardeşlerimiz geride kalan hafta sonunda manevi havası, etkisi bir hayli yüksek bir maç yaşadı. Karşılaşmamızı izlemeye gelen Beykoz Özel Eğitim Meslek Okulu öğrencileri olmak üzere herkese verdikleri destek nedeni ile teşekkür etmek istiyorum. Bu maçın geride kalması ile birlikte İzmir maçlarımız için hızlı bir başlangıç yaptık. Karşıyaka Belediyespor ile çıkacağımız lig maçının ardından bu kez Türkiye Kupası Çeyrek Final ilk maçı için İzmir Büyükşehir Beldiyespor ile çekişmeli bir maça çıkacağız, Beykoz’da yapılacak rövanş maçı için avantajlı bir skor elde etmek istiyoruz ” diye konuştu. 

 Beykoz Belediyespor Kulübü Sportif  Direktör Akın Yenigün ise yapmış olduğu değerlendirmede hem ligde hem de kupada hedefleri olduğunu söylerken, ” İkinci yarı maçlarında iyi bir seri yakaladık ve bunun devamını bekliyoruz. Öte yandan Daha önce Final müsabakası da oynadığımız Türkiye Kupası Çeyrek Final maçları sonrasında tur atlayan taraf olmak istiyoruz. İzmir Büyükşehir Belediyespor iyi bir çıkış yakalayan bir takım ve müsabakanın son derece çekişmeli ve heyecana sahne olması beklenmekte. Adımızı Yarı Finalistler arasına yazdırmak istiyoruz ” şeklinde konuştu.

Beykoz Belediyespor Hentbol Takımı 24 Şubat Pazar Günü Erkekler Hentbol Süper Lig karşılaşması kapsamında Zühtü Işıl Spor Salonunda Saat 13.00’de başlayacak müsabakada  Karşıyaka Belediyespor ile karşı karşıya geldikten sonra 27 Şubat Çarşamba günü bu kez Türkiye Kupası Çeyrek Final ilk maçında İzmir Büyükşehir Belediyespor Takımı ile Celal Atik Spor Salonunda Saat 16.00’da başlayacak müsabakaya çıkacak.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Belediyespor, İzmir