Spor

Beykoz Belediyespor ile Hentbol Günleri başladı

Beykoz Belediyespor ile Hentbol Günleri başladı
06.11.2018 15:03
| | |
1987

Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü, düzenlenecek “Hentbol Günleri” Halide Edip İlkokulunda yapılan tanıtım etkinliğiyle başladı.

İlçedeki çocuk ve gençlere hentbol sporunu sevdirmek ve tanıtmak amacıyla yapılan etkinlikte Beykoz Belediyespor Hentol Takımı Antrenörü Mesut Ilgın ve sporcular hentbolu anlattılar ve öğrencilerin sorularını yanıtladılar.

Buluşmada Beykoz Belediyespor Hentbol Takımı Kaptanı Okan Yalçıner, milli oyuncusu Ozan Erdoğan, kaleci Eduard Maksutov, Brezilyalı oyuncu David Cleryston ve Kulüp Müdürü Yaşar Kesici de yer aldı.  

Beykoz Belediyespor Hentbol Takımı Antrenörü Mesut Ilgın etkinliğin ardından yaptığı açıklamada, “İlçe genelinde birçok okulda Hentbol Takımları kurulmuş durumda. Bu hem ilçe sporu için hem de bizim kulüp altyapı takımlarımız açısından çok olumlu bir gelişme. Öğrenciler için keyifli bir program oldu. Önümüzdeki haftalarda farklı okullara ziyaretlerimiz devam edecek.” diye konuştu. 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü, Hentbol Günleri, Halide Edip İlkokulu, Tanıtım, Etkinlik

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"