Beykoz Belediyespor hem maçı hem gönülleri kazandı

  • Güncelleme: 18.02.2019 19:37
  • Okunma: 4531 kez
  • Yorum: 0
Türkiye Erkekler Hentbol Süper Liginde mücadele eden Beykoz Belediyespor 2. yarıdaki ilk iç saha karşılamasında Ankara ekibi MYK Hentbol’u konuk etti.
Beykoz Belediyespor hem maçı hem gönülleri kazandı

Güzel bir oyun ortaya koyan Boğaziçi temsilcisi tüm oyuncularına şans verirken maç sonunda salondan 29-26 galip ayrılan taraf oldu.

Yeşil-Mavili ekibin müsabakasında çok özel konuklar vardı… Hafta içinde Beykoz Özel Eğitim Meslek Okulunu ziyaret edip etkinlik gerçekleştiren Teknik Kadro ve sporcuların bu ziyaretlerinin ardından bu kez Okul Öğrencileri Beykoz Belediyspor’un karşılaşmasını takip etmek için Recep Şahin Köktürk Spor Salonuna gelmiş idi.

 

Öte Yandan Beykoz Özel Eğitim Meslek Okulu Recep Şahin Kökürk Spor Salonunda açtığı stand ile okulda yaptıkları ürünlerin hem tanıtımını hem de satışını gerçekleştirdiler. Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı ve Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı Salim Öztürk, stantı ziyaret edenler arasında yer alırken, öğrenci ve öğretmenleri ile sohbet edip yaptığı çalışmalar hakkında bilgi edindi. Öztürk, Beykoz'un en özel öğrecilerini her maçlarında yanlarında görmek istediklerini söylerken Kulüp olarak her zaman yanlarında olacaklarını söyledi.

Beykoz Özel Eğitim Meslek Okulu öğrencileri ile Beykoz Belediyespor Hentbol Okulu Öğrencileri ile birlikte seremoniye çıkan her iki takımda tribünlerden alkışı fazlası ile aldı.

Salon: Recep Şahi Köktürk Spor Salonu

Hakemler: Sibel Erdoğan-Sema Helvacı

Beykoz Belediyespor: Eduard Maksutov ( Kayhan Akat ), Cleryston David 5, Oğulcan Güney 2, Yakup Yaşar Simsar 7, Ümit Kırkayak 1, Ozan Erdoğan 1, Emre Bakır 1, Durmuş Mutlu 1, Stanislav Pshenıchnıkov 4, Çağlayan Öztürk 3, Ömer Mercan 4, Mykola Stetsyura , Okan Yalçıner, Ali Aras

Antrenör: Mesut Ilgın

Ankara MYK Hentbol SK: Veysel Alkış, Kerem Orhun Hacıoğlu 2, Volkan Çalışkan 4, Eral Aslan 2, Oussem Boudjenah 7, Berk Özköktem, Murat Taha Kadayıfçı 1, Emre Öz 2, Mert Helvacıoğlu 2, Kaan Furkan Babaoğlu 2, İdris Tan 1, Ahmet Cemal Serdaroğlu 1, Yakup Çakır 2, Görkem Arabacı, Cengiz Polat, Efe Kerem

Antrenör: Aydemir Aslankaya

Devre: 17-9

Sarı Kartlar: Oğulcan, Ozan, Çağlayan, Ömer ( Beykoz Belediyespor ), Kerem, Eral ( Ankara MYK Hentbol  Sk)

2. dakika Cezalılar: Ömer Mercan ( Beykoz Belediyespor ), Kerem Orhun, Berk, Mert ( 2 ), İdris ( Ankara MYK Hentbol SK )

Spor Servisi