Beykoz Belediyespor geleceğin yıldızlarını bekliyor

  • Güncelleme: 02.06.2019 17:35
  • Okunma: 4387 kez
  • Yorum: 0
Voleybol sporunda faaliyette bulunan kulüpler arasında yer alan Beykoz Belediyespor geleceğe umutla bakıyor.
Beykoz Belediyespor geleceğin yıldızlarını bekliyor

Aykut Aydın’ın yönetiminde Yardımcı Antrenörler Eray Gülsün ve Zübeyde Öztürk nezaretinde gerçekleşen antrenmanlarda başarılı olan sporcular değişik yaş gruplarında İstanbul Mahalli Voleybol Liglerinde mücadeleye çıkan takımlara dahil ediliyor.

Beykoz Belediyespor Voleybol Takımlar ve Spor Okulu Teknik Sorumlusu Aykut Aydın yaptığı açıklamada özellikle alt yaş gruplarında müsabakalara çıkan takımlardan gelen başarı haberlerinin gelecek adına sevindirici olduğunu söylerken, "İstanbul Mahalli Liglerine takımlar düzeyinde katılınan en alt yaş grubuna ait Hazırlık Grubunda müsabakalara çıkan Midi Kızlar Voleybol Takımımız yapmış grubunda yapmış olduğu 14 maçı da kazanarak bizleri gururlandırdı. Öte yandan Minik A Takımımız ise kendi kategorisinde İstanbul Şampiyonasında yarı final müsabakalarını oynamaya devam ediyor." diye konuştu.

Beykoz Belediyespor olarak ilçe voleybolunda önemli bir yeri olduklarının altını çizen Aydın, açıklamalarının devamında şu ifadelere yer verdi:

"Beykoz Belediyespor olarak hem spor okulumuzda hem de yarışmacı takımlarımızda antrenman ve maç programlarımız yoğun biçimde devam etmekte. Hali hazırda Midi Kızlar, Küçük Kızlar A, Küçük Kızlar B,  ve Yıldız Kızlar kategorilerinde İstanbul Mahalli Voleybol Liglerinde müsabakalara çıkan takımlarımız var. Zaman geçtikçe daha üst yaş gruplarında da alttan gelen sporcularımız ile mücadeleye çıkma düşüncesindeyiz. Bu konuda hiç de aceleci değiliz. Sağlam bir yapı oluşturmaktayız

Beykoz Belediyespor olarak yaz döneminde de spor okullarında çalışmalarının devam edeceğini bilgisini veren Aydın, çocuklarını voleybol sporuna yönlendirme düşüncesindeki aileler için ise verdiği bilgide, "Antrenmanlarımız Recep Şahin Spor Salonunda Cumartesi-Pazar Günleri Saat 13.00 / 16.00 arasında devam etmekte. Velilerimiz ve adayların bizzat gelerek çalışmalarımızı yerinde gözlemlemelerini ve bilgi edinmelerini tercih ediyoruz. Bu yaz döneminde de önemli sayıda bir katılım olacağını söyleyebilirim" dedi.

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz