Beykoz Belediyespor fuar kupası için İzmir’de

  • Güncelleme: 10.09.2020 15:46
  • Okunma: 1637 kez
  • Yorum: 0
Belediyespor Hentbol Takımı kendisi ile birlikte 3 takımın daha katılım sağladığı " İzmir Fuar Kupası " müsabakaları için İzmir'e gitti.
Beykoz Belediyespor fuar kupası için İzmir’de

THF Erkekler Hentbol Süper Lig takımları Lig maçları öncesinde ilk sınavlarını İzmir'de verecek. Ligin iddialı takımlarından olan Beykoz Belediyespor Hentbol Takımı kendisi ile birlikte 3 takımın daha katılım sağladığı " İzmir Fuar Kupası " müsabakaları için İzmir'e gitti.

Boğaziçi Ekibi geçen sezon yarıda kalan ve başarı ile geçen bir sezon sonrasında aynı heyecan ve başarıyı bu sezon da tekrarlama düşüncesinde. Yeşil-Mavili Ekip geçen sezon da iştirak ettiği başarılı maçlar çıkardığı Fuar Kupasında ilk maçını yarın ( Perşembe ) günü yapacak. Boğaziçi ekibinde rakip aralarında müthiş bir rekabetin yaşandığı Beşiktaş maçından alınacak skor şimdiden merak konusu oldu.

Beykoz Belediyespor Hentbol Takımı Antrenörü Mesut  Ilgın Fuar Kupası karşılaşmaları öncesinde yapmış olduğu açıklamada, " İstanbul'da yoğun bir çalışma programı yaşadık. Şimdi artık özlediğimiz hentbol maçlarına başlayacağız. İzmir'de gerçekleşen Fuar Kupası maçları hem bizim hem de mücadele edeceğimiz diğer takımlar açısından çalışmalarda gelinen nokta ile ilgili ipuçları da verecek. Turnuvada bizim ile birlikte Ankara'dan Spor Toto ve ev sahibi İzmir Büyükşehir Belediyespor Takımları da yer almakta. Oynayacağımız maçlarda eksik yönlerimizi görme fırsatı bulacağız. Tabii ki ortada bir de kupa bulunmakta, biz o kupayı almaya talibiz " diye konuştu.

Beykoz Belediyespor 3 gün sürecek İzmir Fuar Kupası karşılaşmalarında ilk Perşembe günü Saat 18.30'da Beşiktaş ile yaptıktan sonra diğer maçlarını beklemeye başlayacak. Müsabakalar İzmir Fuarındaki Celal Atik Spor Salonunda yapılacak. İzmir ekibi dışında diğer katılımcı 3 takımın geçen sezonu ilk 3 sırada tamamlayan ve bu sezon şampiyonluk bekleyen takımlar olması maçlardaki kaliteyi de üst seviyelere taşıyacak gibi.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Belediyespor