Beykoz Belediyespor’dan süper lige ilişkin açıklama

  • 13.05.2020 23:50
  • Güncelleme: 13.05.2020 23:52
  • Okunma: 6141 kez
  • Yorum: 0
Salon sporlarında Beykoz’u hentbolda temsil eden Beykoz Belediyespor’dan ligin bitirilmesi kararına ilişkin açıklama geldi.
Beykoz Belediyespor’dan süper lige ilişkin açıklama

Hentbol gibi sporcular arasındaki temasın üst düzeyde olduğu bir spor dalında alınan kararı yerinde bulduklarını ifade eden Beykoz Belediyespor Kulübü yazılı bir açıklama yaptı.

Türkiye Hentbol Federasyonunun şampiyon ilan etmeden ligi sonlandırma kararının hatırlatıldığı açıklamada, “Beykoz Belediyesi hentbol takımı olarak normal sezonun neredeyse tamamını lider olarak götüren ve şu anda ikili averaj ile yalnız bir gol farkla ikinci sırada bulunmaktadır. Türkiye Kupasında da finale kalarak tarihinde bir ilki gerçekleştiren hentbol takımımız kendine yakışır bir mücadele göstermiştir.” ifadeleri kullanıldı.

Kovid-19 nedeniyle Türkiye Hentbol Federasyonunun aldığı kararın kulüp tarafından saygıyla karşıladığı belirtilirken, şunlar kaydedildi:

Bu vesile ile başta Sağlık Bakanlığımız, Sağlık Çalışanlarımız olmak üzere bu salgın ile mücadele eden herkese teşekkür eder, salgın nedeniyle hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan Rahmet, tedavisi süren vatandaşlarımıza da acil şifalar dileriz.”

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Belediyespor, Hentbol, THF

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz