Beykoz Belediyespor’dan Spor Lisesi’ne ziyaret

  • Güncelleme: 18.05.2019 15:34
  • Okunma: 3637 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediyespor Hentbol Takımı oyuncu ve yöneticileri, Riva’da bulunan TFF Meral-Celal Aras Spor Lisesi’ni ziyaret etti.
Beykoz Belediyespor’dan Spor Lisesi’ne ziyaret

Sezon boyunca çeşitli sosyal  sorumluluk projelerine imza atan, Beykoz genelinde hentbolun sevilmesine katkı sağlayan Süper Lig temsilcisi Beykoz Belediyespor, takımının ve hentbolun bilinmesi için birçok özel programlar düzenledi.

Boğaziçi Ekibi son olarak Beykoz’un Liselerarası Türkiye Futbol Şampiyonu unvanına da sahip TFF Meral-Celal Aras Spor Lisesi’ni ziyaret etti.

Riva yolu üzerinde bulunan okula, tüm sporcularının yanı sıra Kulüp Hentbol Şube Sorumlusu Ali Esat Yaşar, Sportif Direktör Akın Yenigün, İdari Menajer Cengiz Hatırnaz, Antrenör Mesut Ilgın, Hentbol Spor Okulu Eğitmeni Çetin Tiryaki ve Kulüp Müdürü Yaşar Kesici’den kurulu bir grup ile katılan Beykoz Belediyespor Hentbol Takımı gördüğü ilgiden son derece memnun oldu.

TFF Meral-Celal Aras Spor Lisesinde Hentbol Sporu ve Beykoz Belediyespor Hentbol Takımı ile ilgili bir sunum gerçekleştiren Beykoz Belediyespor temsilcilerine programın ardından ziyaret dolayısı ile teşekkürlerini ileten Okul Müdürü Candar Keskin, çok güzel ve yararlı bir etkinliğe imza atıldığını söylerken Beykoz Temsilcisine Hentbol Süper Ligindeki müsabakalarında başarılar diledi.

Beykoz Belediyespor Kulübü Sportif Direktörü Akın Yenigün ise yapılan ziyaretin ardından şu ifadelere yer verdi: “2018-19 Sezonunda ilçe genelinde birçok okulda gerçekleştirilen programlarımızın sonuncusunu ilçemizin başarılı okullarından TFF Meral-Celal Aras Spor Lisesinde gerçekleştirdik. Oldukça yararlı ve heyecan yaşadıkları bir etkinlik oldu. Başta Okul Müdürümüz Candar Keskin olmak üzere, tüm eğitim kadrosuna ve öğrencilerimize teşekkürlerimizi iletmek isterim. ” 

Beykoz Belediyespor Hentbol Şubesi Sorumlusu Ali Esat Yaşar ise Beykoz Belediyespor Kulübü olarak son birkaç yılda sosyal sorumluluk projelerine imza atmalarının yanı sıra Hentbol Sporu ve Beykoz Belediyespor Hentbol Takımının daha geniş kitlelerce tanınması için mesai harcandığına dikkatleri çekti.

Yaşa, “Ligde sezonun son maçı öncesinde Beykoz İlçemizin gerçekten de çok başarılı okullarından olan TFF Meral-Celal Aras Spor Lisesinde yaptığımız etkinlik güzel geçti. Hepimizin keyif aldığı dakikalar yaşadık. Okul Müdürü Candar Keskin’e göstermiş olduğu misafirperverlikten ötürü şahsım ve Kulübümüz adına teşekkürlerimi iletmek isterim ” şeklinde konuştu.

Öte yandan, THF Erkekler Hentbol Süper Liginde mücadele eden Beykoz Belediyespor’un 2018-19 Sezonunun son maçında evinde Ankara Temsilcisi Maliye Milli Piyango’yu konuk edeceği bildirildi.

Recep Şahin Köktürk Spor Salonu’nda Yarın (Pazar) Saat 14.30’da başlayacak müsabaka öncesinde Yeşil-Mavili ekip hazırlıklarını tamamladığı ve takım antrenörü Mesut Ilgın Yönetiminde hafta içinde yapılan çalışmalara tüm sporcular katıldığı kaydedildi.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Belediyesispor, Spor Lisesi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz