Beykoz Belediyespor'dan milli hamle

  • 30.06.2020 17:42
  • Güncelleme: 30.06.2020 17:44
  • Okunma: 4025 kez
  • Yorum: 0
Hentbol Süper Liginin başarılı takımlarından Beykoz Belediyespor, 2 milli oyuncuyu renklerine bağladı.
Beykoz Belediyespor'dan milli hamle

Türkiye Hentbol Federasyonu Erkekler Hentbol Süper Liginde mücadele eden ve 2019-2020 sezonunu Beşiktaş Aygaz ile aynı puanda giderken pandemi sürecinde kapatmak zorunda kalan Beykoz Belediyespor, 2 Milli oyuncuyu kadrosuna dahil etti.

Boğaziçi ekibi yeni sezonda da şampiyonluk iddiası ile yola çıkacak.

Yeşil - mavili ekip 2020-2021 sezonu için Türkiye Milli Hentbol Takımı oyuncularından Cemal Kütahya, Tahir İlkbahar ve Samet Kanberoğlu ile anlaşmaya varırken takımdaki milli sporcu sayısı da artmış oldu.

Beykoz Belediyespor takımında milli olarak Çağlayan Öztürk ve Ozan Erdoğan yer alıyordu. Bir diğer Milli Sporcu olan Gökhan Örnek ise Beykoz Belediyespor'a veda ederken, memleketi İzmir Takımlarından İzmir Büyükşehir Belediyespor ile anlaşmaya varmıştı.

Pandemi sürecinde tamamlanan ligde averaj farkı ile ikinci sırada yer alan Beykoz Belediyespor, 2020-2021 sezonunda Türkiye'yi Avrupa kupalarında temsil edecek takımlardan birisi oldu.

Beykoz Belediyespor'da Salim Öztürk başkanlığındaki Yönetim Kurulu yeni sezonda da takımı geçen sezon da çalıştıran Mesut Ilgın-Akın Yenigün ikilisine teslim etmişti.

Boğaziçi ekibi yaptığı transferlerin yanı sıra kendi altyapısından yetişen bazı sporcularını da A Takım Kadrosuna dahil etmişti.

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz