Beykoz Belediyespor'dan İshakağa'ya ziyaret

  • Güncelleme: 16.10.2019 12:49
  • Okunma: 3023 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediyespor ilgi gören okul ziyaretlerine, İshakağa Orta ve İmam Hatip okullarıyla devam etti.
Beykoz Belediyespor'dan İshakağa'ya ziyaret

Boğaziçi ekibinde Teknik ekip ve oyunculara büyük bir ilgi olurken, Hentbol Sporuna Okullar bazında destek olan İshakağa Ortaokulundan yeni sporcu adayları da çıkacak gibi.


Beykoz Belediyespor Heyeti Okul Müdürü Nahit Ayaz tarafından makam odasında kabul edildi.

Gerçekleşen ziyaretten dolayı memnunluk yaşadıklarını ifade eden Ayaz, Beykoz Belediyespor Hentbol Takımına THF Erkekler Hentbol Süper Liginde başarı dileklerinde bulundu.

Beykoz Belediyespor Kulüp  Müdürü Yaşar Kesici, Altyapı Takımlar Antrenörü Çetin Tiryaki, Takım oyuncularından Mikail Yıldırım, Ozan Erdoğan, Musa Günerler ve Emre Keskin'in katılım sağladığı etkinlik renkli anları da beraberinde getirdi. 

Önceki programlarda olduğu gibi Beykoz Belediyespor Hentbol Takımı ile ilgili bilgilerin aktarımından sonra öğrencilere Hentbol Sporuna ilişkin sorular yöneltilirken, doğru yanıtlayan öğrencilere takım forması hediye edildi.

Beykoz Belediyespor Hentbol Spor Okulu Sorumlusu ve Altyapı Takımlar Antrenörlerinden olan Çetin Tiryaki Hoca ziyaretin ardından yapmış olduğu açıklamada, " Bugün çok verimli bir ziyaret gerçekleştirdik. Büyük bir ilgi gördük. Birçok öğrenci Hentbol Sporuna başlamak için heyecanlı idi. Tabii ki bütün bu çalışmalar Kulübümüz hentbol takımları için de sporcu kazanımı açısından son derece önemli. Burada görev yapan öğretmen arkadaşlarıma da başarılar diliyorum, ilgilerine çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.  

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Belediyespor, İshakağa, Ziyaret