Spor

Beykoz Belediyespor’da zorlu pazar

04.03.2016 18:58
| | |
3047

THF Erkekler Hentbol 1. Liginde hafta sonunda Konya Selçuklu Belediyespor ile karşılaşacak olan Beykoz Belediyespor’da hazırlıklar sürüyor.

THF Erkekler Hentbol 1. Liginde hafta sonunda Konya Selçuklu Belediyespor ile karşılaşacak olan Beykoz Belediyespor’da hazırlıklar sürüyor.

Yeşil-Mavili ekip Teknik Sorumlular İsmail Tarakçı-Akın Yenigün ikilisinin yönetiminde antrenman programını aksatmadan devam ettirmekte.

Geçen hafta sonunda kendilerini ikinci sıradan takip eden Erzurum Aziziye Belediyesi Termalspor müsabakasından mağlubiyet ile ayrılan Boğaziçi ekibinde maçtaki hakem kararlarının bu mağlubiyete etkili olduğu yorumları yapılırken, yöneticiler ise geçmişe takılıp kalmayacaklarını söylediler.

Beykoz Belediyespor Teknik Sorumluları Tarakçı ve Yenigün yaptıkları açıklamada , “Artık Termalspor maçı geride kaldı. Hiçte hak etmediğimiz, beklemediğimiz bir yenilginin muhatabı olduk. Moralimiz elbette bozuldu. Ancak önümüzde daha uzun bir maraton var. Her maçın ardından biz bu maçta nerelerde hatalar yaptık diye kendimizi sorgulamaktayız. Dış etkenleri göz ardı edemeyiz ancak biz hedefimiz olan Süper Lige çıkmak istiyorsak her maçımıza aynı değeri, önemi vermek zorundayız.” diye konuştular.

Beykoz Belediyespor Hentbol Takımı sezon sonunda mutlak surette hak ettiği Süper Lige çıkacaktır, buna bütün kalbimizle inanıyoruz. Bu hafta sonunda ilk yarıdaki müsabakada mağlup olduğumuz Konya Selçuklu Belediyespor ile önemli bir maça çıkacağız. Beykozlu sporseverlerin desteğine her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var. Tribün baskısının ne derece önemli olduğunu geçen hafta Erzurum’da fazlası ile yaşayıp gördük.” diye konuşan İsmail Tarakçı ve Akın Yenigün Beykozluları Pazar günü oynanacak zorlu maça davet ettiler.

Beykoz Belediyespor Konya Selçuklu maçı Pazar günü saat 14.00’da Recep Şahin Köktürk Spor Salonu’nda oynanacak.

Spor Servisi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haber, Belediyespor

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"