Spor

Beykoz Belediyespor’da Merzifon alarmı

Beykoz Belediyespor’da Merzifon alarmı
23.03.2018 16:19
| | |
3339

Türkiye Erkekler Hentbol Süper liginde mücadele eden Beykoz Belediyespor hafta sonunda kendisi açısından son derece önemli bir müsabakaya çıkacak.

Ligde orta sıralarda yer alan iki takının mücadelesinin adresi ise Recep Şahin Köktürk Spor Salonu olacak.

Beykoz Belediyespor puan tablosunda kendisi ile aynı puana sahip olan ( 13 ) Amasya temsilcisi Merzifon Belediyespor karşısında salondan mutlak surette bir galibiyet ile ayrılma düşüncesinde. Teknik Sorumlusu Mesut Ilgın Yönetiminde bu önemli karşılaşmanın hazırlıklarını Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda devam ettiren Yeşil-Mavili ekip ligde artık son haftalara girilerken alacağı galibiyetin son derece önemli olduğunun farkında.

Beykoz Belediyespor Kulübü Hentbol Şubesi Sorumlusu Ali Esat Yaşar yaptığı açıklamada, “Ligde son 5 haftaya girilirken her maç bizim açımızdan büyük önem arz etmekte. Özellikle hafta sonunda evimizde konuk edeceğimiz, Merzifon Belediyespor maçını çok önemsiyoruz. Bu müsabakadan çıkaracağımız bir galibiyetin anlamı çok büyük olacaktır. Merzifon’daki ilk maçımızı 27-23’lük skor ile kazanmıştık. Aynı başarıyı bu kez kendi evimizde göstermek istiyoruz. Beykozlu sporseverleri bu zorlu maçımıza bekliyoruz ” diye konuştu.

Pazar Günü Saat 16.00’da Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda oynanacak müsabakayı Murat Çelik-Cengiz Ömer Hakem ikilisi yönetecek.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Merzifon Belediyespor

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"