Beykoz Belediyespor’da kuşak imtihanı

  • 13.06.2022 11:12
  • Güncelleme: 14.06.2022 18:53
  • Okunma: 767 kez
  • Yorum: 0
Beykoz İlçesinin Tekvando sporundaki son yıllardaki başarılı sonuçları ve gerek Ulusa gerekse de Uluslararası şampiyonalardan gelen madalyalar bu spora olan ilgiyi bir hayli arttırmış durumda.
Beykoz Belediyespor’da kuşak imtihanı

Değişik spor kulüplerinde ve okullarında Kuşak Geçiş Törenleri görülmeye başlanılırken bu anlamda ilçenin markası haine gelmiş durumdaki Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü bünyesinde de antrenmanlara çıkan sporcular bu heyecanı yaşayanlar kervanına dahil oldu.

Milli Antrenör Osman Günaçtı'nın yetiştirdiği son jenerasyon sporcuların Kulüp Spor Salonunda Kuşak Heyecanını sporcular kadar aileleri de büyük bir heyecanla takip ettiler.

Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Tekvando Takımı Antrenörü Osman Günaçtı etkinliğin ardından yaptığı açıklamada, " Beykoz bu spor dalında her zaman adından fazlası ile söz ettirmiş bir ilçe. Son yıllarda kazandığımız başarılar ve ortaya koyduğumuz performans bu spor dalına gerçekten de büyük bir ilgi olmasına neden oldu. Tekvando sporunda en heyecanlı anları barındıran Kuşak imtihanlarının 2022 yılı 2.Dönemini de başarı ile tamamlamış bulunmaktayız. Bu kardeşlerimize bundan sonraki sportif yaşantılarında başarılar diliyorum. İçlerinden yeni şampiyonların çıkmasını bekliyorum " diye konuştu.

Spor Servisi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Belediyespor, Kuşak