Spor

Beykoz Belediyespor'da kongre yapıldı...

06.10.2015 15:46
| | |
3981

Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü'nde gerçekleşen Olağan Kongre sonunda Muharrem Kaşıtoğlu Başkanlığındaki yeni yönetim seçildi.

Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü'nde gerçekleşen Olağan Kongre sonunda Muharrem Kaşıtoğlu Başkanlığındaki yeni yönetim seçildi.

Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi'nde gerçekleşen kongrede açılışın ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.

Kongreye verilen önerge ile Abdullah Yümsel Başkanlığındaki Divan'ın oluşumunu müteakiben kulübün 3 senelik dönemine ilişkin faaliyet raporları, bütçe ve tahmini bütçe ve denetim kurulu raporları okundu.

Kongrede bir konuşma yapan Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı Salim Öztürk Kongrenin hayırlı uğurlu olması temennisinde bulunup, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in selamlarını iletti. Beykoz Belediyespor’un sporcu ve takımlarının başarı haberlerini gururla takip etiklerini söyleyen Öztürk, Beykoz’un adını spor alanlarında başarı ile temsil eden sporcuları kutladı.

Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Başkanı ve Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu ise görevde oldukları 3 sene zarfında gerçekleştirdikleri faaliyetlere ilişkin kısa bilgi paylaşımında bulunurken, “Beykoz Belediyespor için geride kalan 3 yıllık sürece bakıldığında pek çok başarılı sonuçların alındığını görmekteyiz.  Futbol Şubemizi diğer ilçe kulüpleri de bu branşa yoğunlaştığı üzere kapattık. Hentbol ve Atletizm Şubemizi faaliyete geçirdik. Hentbol Takımımız ilk senesinde THF 2.Ligini Şampiyon olarak tamamladı, şu anda da 1.Lgde ilk üç hafta sonunda tüm maçlarını kazanmış Süper Ligi hedefleyen yapısı ile yoluna devam etmektedir. Öte yandan Beykoz İlçesine en uygun sporlardan bir olduğuna inandığımız Atletizm dalında başarılı sonuçlar alınmakta. En son geçen hafta Kulübümüz sporcularından Furkan Şen Milli Takım ile gittiği Balkan Şampiyonasından Bronz madalya ile dönüp göğsümüzü kabarttı." diye konuştu.

Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Olağan Kongresi'nde daha sonra gerçekleşen oy verme işleminin ardından Yeni yönetim şu isimlerden oluştu.

Muharrem Kaşıtoğlu

İbrahim Hocaoğlu

Yaşar Kesici

Furkan Köse

Çetin Yıldız

Ali Esat Yaşar

Mehmet Şeker

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Beykoz Belediyesi Spor Kulübü, Kongre, Muharrem Kaşıtoğlu, Başkan, İbrahim Hocaoğlu, Yaşar Kesici, Furkan Köse, Çetin Yıldız, Ali Esat Yaşar, Mehmet Şeker

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"