Beykoz Belediyespor'da ikinci yarı başlıyor

  • 0
  • 5777
Beykoz Belediyespor'da ikinci yarı başlıyor
Beykoz Belediyespor'da ikinci yarı başlıyor

Beykoz Belediyespor, Pazar günü MYK Hentbol'u sezonun ikinci yarısının ilk maçında evinde misafir edecek.

THF Erkekler Hentbol Süper Liginde ikinci yarı müsabakaları bu hafta sonu yapılacak karşılaşmalar ile başlayacak.

Süper Ligdeki ilk sezonunda oldukça başarılı bir performans çizen ve yılların deneyimli takımlarını geride bırakarak ilk yarıyı 4.sırada tamamlama başarısı gösteren Beykoz Belediyespor Pazar günü Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda MYK Hentbol Spor Kulübü Takımını konuk edecek. Maçın başlama saati ise 17.00 olarak belirlendi.

Boğaziçi temsilcisinde ilk yarının ardından devam eden çalışmalar geçen haftaki Antalya Kampı ile ve de yapılan hazırlık maçlarıyla devam etmişti. Hafta başından beri Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda çalışan Beykoz Belediyespor Hentbol Takımı Çarşamba günü yaptığı dinlenmenin ardından antrenman programlarına devam etti.

Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı ve Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu ikinci yarının ilk hafta müsabakası öncesinde yaptığı açıklamada, ” Mütevazi bir bütçe ile iyi bir takım oluşturduğumuz düşüncesindeyim. Nitekim ilk yarı sonunda sıralamada birçok güçlü takımı geride bırakıp iyi bir yer bulmamız bizleri sevindirdi. İnşallah İkinci yarı karşılaşmalarında da edindiğimiz tecrübe ile üst sıralardaki yerimizi koruyup sezon sonunda Avrupa kupalarında ilçemizi ve de dolayısı ile ülkemizi temsil edecek takımlardan biri olmak istiyoruz. Sporcu ve teknik kadromuza güvenimiz büyük. Hafta sonundaki maçımıza Beykozlu sporseverleri bekliyoruz” diye konuştu.

Beykoz Belediyespor Antrenörü İsmail Tarakçı’da yaptığı açıklamada ikinci yarı maçlarına hazır olduklarını söylerken, “ İlk maçımızı evimizde oynayacağız, ardından 1 haftalık bir Amasya süreci yaşayacağız. Türkiye Kupasında yapacağımız maçlardan alacağımız galibiyetler ile bir üst tura kalan takımlar içinde yer almak istiyoruz. Bu maçların ardından ise yine Amasya deplasmanında ikinci yarının ikinci maçına çıkacağız” şeklinde konuştu.

Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda 22 Ocak Pazar Günü Saat 17.00’de başlayacak müsabakayı Kürşad Erdoğan-İbrahim Özdeniz Hakem ikilisi yönetecek.

Spor Servisi

Beykoz İncirköy'de uyuşturucu operasyonu
Önceki Beykoz İncirköy'de uyuşturucu operasyonu
Beykoz Devlet Hastanesinin doktorunu dolandırdılar
Sonraki Beykoz Devlet Hastanesinin doktorunu dolandırdılar
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz