Spor

Beykoz Belediyespor’da hakem isyanı

Beykoz Belediyespor’da hakem isyanı
17.10.2018 11:51
| | |
2075

THF Türkiye Erkekler Hentbol Süper Liginde haftayı Adıyaman deplasmanında geçiren Beykoz Belediyespor, ev sahibi takıma tek gol farklı ile mağlup oldu.

Beykoz Belediyespor maçın ilk yarısını ise 12-11 önde kapatan taraf idi. Müsabakayı 25-24 mağlup kapatan Boğaziçi ekibinden açıklama vardı.

Boğaziçi ekibinde Hentbol Şube Sorumlusu Ali Esat Yaşar karşılaşmanın ardından yaptığı değerlendirmede Hakemlerin bu maçı kaldıramamağına değinirken, “maçı yöneten A Klasman hakemlerimizden şikâyetçiyiz. Haftanın maçıydı bu maç. Ama kaldıramadılar. Maçın sonucuna etki eden büyük hatalar yaptılar. Maçı resmen katlettiler. Hayal kırıklığına uğradık. Yüksel Çalkuç- Fuat Çam ikilisinden şikâyetçiyiz. Çok kötü yönetim gösterdiler. Bizim kimseden kayırmalarını istediğimiz yok, yazık bunca emek, bunca mücadele boşa gidince insan yaptığı işten bile soğuyabiliyor. Biz kendi evimizde de maçlar kaybetmedik değil ancak, kötü bir oyun sergilemiş isek hiçbir tepkimiz olmaz, hem hakemlerin hem de rakiplerimizin elini sıkı-ar göndeririz, ancak sonuca etki edecek netlikteki hataları üzülerek demek isterim ki kaldıramıyoruz, bir kez daha söylemek isterim ki biz hiç kimseden bir ayrıcalık istemiyoruz, sadece doğru kararlar verilsin yeter. Kime şirin görünmek istenmekte anlayabilmiş değiliz. Biz bir İstanbul takımı olabiliriz ancak, biz de zorlu şartlar altında mücadele ediyoruz. Bu sezon gerçekten de zor geçecek gibi ” dedi. 

Spor Servisi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Hentbol, Belediyespor

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"