Spor

Beykoz Belediyespor’da adaylar arasında

Beykoz Belediyespor’da adaylar arasında
19.11.2016 20:29
| | |
3235

Boğaziçi Üniversitesi Spor Kurulu’nun, 6.sını düzenlediği Spor Ödülleri 2016’da Beykoz Belediyesi Spor Kulübü'de aday gösterildi.

Her sene Türkiye’deki en başarılı sporcu ve spor insanlarının Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerinin oylarıyla belirlendiği Spor Ödülleri içinde “En İyi Çıkış Yapan Takım?” kategorisinde Beykoz Belediyesi SK aday gösterildi. 12 Aralık Pazartesi günü Albert Long Hall’da Beykoz  Belediyesi Spor Kulübü sizlerin oyları ile ödülü alabilir.

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı ve Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu, Boğaziçi Üniversitesi Spor Ödüllerinde adaylardan biri olmalarının bile başlı başına bir onur verici konu olduğunu söylerken, " Ben aday gösterildiğimiz kategoride ödüle en layık olan takımın biz olduğumuz düşüncesindeyim. Önce 2 ve adından 1.Ligde yaşadığımız şampiyonluklarda bizden kat be kat güçlü maddi kaynakları ardında almış kulüpleri geride bırakmıştık. Şimdi mücadele etmekte olduğumuz THF Erkekler Hentbol Süper Liginde ilk hafta maçlarını lider durumda kapattık, sonrasında üst, üste gelen iki beraberlik ile ikinci sıraya geriledik. Yani 2 ve 1.Ligdeki başarılarımız Süper Ligde de devam etmekte" diye konuştu.

Başkan Kaşıtoğlu Beykozlu Sporseverlerden ricasının Boğaziçi Üniversitesi’nin yarışmasında kendi kategorilerinde yani "Yılın En İyi Çıkış Yapan Takımı" seçeneğinde Beykoz Belediyespor bölümüne, resmine tıklamaları olduğunu söyledi.

Oy vermek için tıklayınız…

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Belediyespor, Aday Anket

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"