Beykoz Belediyespor antrenmanlara başladı

  • Güncelleme: 11.08.2020 11:01
  • Okunma: 2767 kez
  • Yorum: 0
Türkiye Erkekler Hentbol Süper Liginin başarılı temsilcilerinden olan Beykoz Belediyespor'da 2020-21 Sezonu Antrenmanları başladı.
Beykoz Belediyespor antrenmanlara başladı

Boğaziçi ekibinde Bayram öncesinde başlayan çalışmalarda belirli bir seviyeye gelinirken, şimdilerde tüm beklenti biran önce salon çalışmalarına da kavuşmak....Yeşil-Mavili Ekibin Antrenörü Mesut Ilgın yeni sezona ilişkin düşüncelerini Dost Beykoz'a aktarırken, Pandemi sürecinin biran önce alt seviyelere inmesi temennisinde bulundu.

Mesut Ilgın yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi, " Beykoz Belediyespor Hentbol Takımı olarak 20 Temmuz'dan beri antrenmanlara devam ediyoruz. Arada bir de Bayram Tatili için oyuncularımıza izin verdik. Tabii ki bu süreçte en büyük sıkıntımız Salon Çalışmalarına daha başlayamadığımız idi. Bu da hem bizler için hem de sporcularımız için can sıkıcı oldu. İnşallah salon çalışmalarına başlayacağız, bunun en kısa sürede olmasını bekliyoruz. Hali ile taktik ve teknik çalışmalar yapamadık, sürekli koşu ve fıtness çalışmasında kaldık. Takımı diri tutmaya çalışıyoruz"  dedi.

Beykoz Belediyespor Altyapı Takımları Antrenmanını baştan sona dikkate takip eden Mesut Ilgın, daha sonra sporcu ve teknik kadro ile aynı fotoğraf karesinde görüntü verdi. Antrenmanın ardından ise sporculara baklava sürprizi vardı.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Belediyespor