Beykoz Belediyespor'a milli takviye

  • Güncelleme: 09.08.2019 22:24
  • Okunma: 4519 kez
  • Yorum: 0
Hentbol Süper Liginin güçlü takımlarından Beykoz Belediyespor, 2019-2020 Sezonu için önemli bir transfere daha imza attı.
Beykoz Belediyespor'a milli takviye

Ligin deneyimli isimlerinden Mikail Yıldırım, Beykoz Belediyespor kadrosuna dahil oldu.

Mikail Yıldırım ligin yetenekli isimlerinden biri ve kariyerinde değişik kategorilerde 107 defa Milli Formayı giymiş sporcu (A Milli Takım, Genç Milli Takım, Yıldız Milli Takım, Üniversite Milli Takımı, Üniversiyat, ISF) 2 metre boyunda ve 110 kilo olan Yıldırım, Milli Piyango, Keçiören Belediyespor, Polis Akademisi ve Koleji SK, Antalyaspor, Merzifon Belediyespor takımlarında görev yaptı.

Beykoz Belediyespor Kulübü Sportif Direktörü Akın Yenigün, Türkiye Hentbol Liglerinin başarılı ve tecrübeli isimlerinden birini bünyelerine katmaktan dolayı mutlu olduklarını söylerken, "Kulübümüz geçtiğimiz yıl Maliye Milli Piyango forması giyen Mikail Yıldırım ile bir yıllık sözleşme imzalamıştır. Mikail Yıldırım ve kulübümüze hayırlı olmasını diler armayı gururla temsil ederek nice başarılar imza atmasını dileriz.” şeklinde konuştu.

Mikail Yıldırım ise Beykoz Belediyespor ile anlaşmaktan dolayı mutlu olduğunu söylerken, "Ligin güçlü ekiplerinden biri olan Boğaziçi takımına gelmekten dolayı mutluyum. Burada birçok arkadaşım da forma giyiyor. Dolayısı ile kesinlikle yabancılık çekmeyeceğim. El birliği ile takımımızı hedefimize taşımak için sabırsızlanıyorum” diye konuştu.

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz