Beykoz Belediyesi Yaz Spor Okulu sezonu kapattı

  • 0
  • 4191
Beykoz Belediyesi Yaz Spor Okulu sezonu kapattı
Beykoz Belediyesi Yaz Spor Okulu sezonu kapattı

Beykoz Belediyesi tarafından Yaz Döneminde gerçekleşen Spor Okullarının kapanış töreni oldukça geniş bir katılımla gerçekleşti.

Çeşitli branşlardan tören için Beykoz Belediyesi Gümüşsuyu Sahili Etkinlik Alanını dolduran sporcular ve velilerinin heyecanları görülmeye değerdi.

Tören için alana gelenlere çeşitli ikramlarda bulunuldu. Başta Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın olmak üzere, Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı ve Beykoz Belediye Spor Kulüp Başkanı Fatih Sağlam, Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Müdürü Ersan Sancar, Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Sedat Altun ile bazı Dernek Üyesi Muhtarlar, Beykoz İlçesi Amatör Spor Kulüplerinden temsilciler de kapanış törenine katılanlar arasındaydı.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın yaptığı konuşma sonrasında sporculara, spor yapılırsa ne kazanılır, ne olur sorusunu yönelterek cevap istedi.

İstanbul'da bir ilk olarak 4 yaş grubunu içeren oyun eğitimi alanındaki miniklerle fotoğraf çektiren Başkan Murat Aydın akşam saatlerinde ise Beykoz Kahvecisinde Beykoz Belediyesi Hentbol Takım Teknik Sorumlularının da aralarında bulunduğu grup ile bir toplantı yaptı.

Spor Servisi

 

İstanbul’daki sel afeti ve düşündürdükleri
Önceki İstanbul’daki sel afeti ve düşündürdükleri
İstanbul'da kiranın en yüksek olduğu 5. ilçe Beykoz
Sonraki İstanbul'da kiranın en yüksek olduğu 5. ilçe Beykoz