Güncel

Beykoz Belediyesi web sitesi yenilendi

Beykoz Belediyesi web sitesi yenilendi
01.10.2015 19:34
| | |
6311

Beykoz Belediyesi’nin web görseli ve alt yapısı değiştirildi. Bu yenilikle birlikte web portalı daha kullanışlı hale getirildi.

Beykoz Belediyesi’nin web görseli ve alt yapısı değiştirildi. Bu yenilikle birlikte web portalı daha kullanışlı hale getirildi.  

Beykoz Belediyesi'ne ait olan elektronik adreste de değişiklikler yapıldı. Eskisine oranla daha kullanışlı olan yeni sitede, birçok faydalı değişiklik gözlendi. Özellikle diğer ilçe belediyelerinde geriye dönük olarak Meclis kararları yer alırken, www.beykoz.bel.tr uzantısında bu kararlar görülmemekteydi. Yenilenen sitede ise Beykoz Belediye Meclisi'nde alınan kararlara ait bir sayfa açıldığı anlaşıldı. Vatandaşlar, buradan Meclis'te alınan kararların dökümüne PDF formatıyla ulaşabilecekler.

İnternet sitesinde gözlenen bir başka değişiklik ise son derece kullanışlı olması ve ilk sayfada ihtiyaç olunan pek çok bilgiye bir bakışta ulaşılması oldu. Hava Durumu ile birlikte, Haberler, Öneri ve Talepler kısımlarına ana sayfadan erişebilirken, yenilenen siteyle pek çok pratik çözüm getirildiği anlaşıldı.

Sayfanın en altında bulunan SMS kaydı ise 250 bin vatandaş için büyük bir kolaylık getirdi. Buna göre Beykozlu vatandaşlar, cep telefonu numaralarını www.beykoz.bel.tr uzantılı elektronik adrese yazarak kayıt olabilecek ve Beykoz Belediyesi'nin plan ve çalışmalarından SMS yoluyla haberdar olabilecekler.

Kültür Merkezi’nin sahnesi de yenilendi…

Öte yandan yaklaşan Milletvekili Genel Seçimleri öncesi Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nin konferans salonunun sahne zemini de yenilendi.

Daha önce engellilerin de kullanabilmeleri için koltukların arasından rampa inşa edilen Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi'nde boya-badana işleri de tamamlandı. Hem sahne hem de kulis boyanırken, salon toplantı ve tiyatral çalışmalara hazır hale getirildi. 

Her yıl onbinlerce Beykozlu'ya sanat, kültür ve eğitim alanlarında hizmet veren Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi'nin toplantı ve gösteri salonu yenilendi. Konferans Salonu'ndaki bulunan sahnenin zemini boyanırken, arka tarafta yer alan kuliste de boya-badana çalışması yapıldı. Gerçekleştirilen bu çalışmaların ardından Beykoz Belediyesi'ne ait Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi, yeni sezona hazır bir hale getirilmiş oldu.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Beykoz Belediyesi, Web sitesi, Yenilik, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi, Konferans, Salon

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"