Beykoz Belediyesi voleybol sezonunu açtı

  • 01.08.2022 22:07
  • Güncelleme: 01.08.2022 22:11
  • Okunma: 1739 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Yaz Spor Okulları voleybol sezonu görkemli bir programla açıldı.
Beykoz Belediyesi voleybol sezonunu açtı

Beykoz R. Şahin Köktürk Spor Kompleksinde yapılan programa Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı ve Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Fatih Sağlam, Beykoz Belediyesi Spor Koordinatörü İskender Közen, yaz spor okulu sporcuları ve çok sayıda sporcu velisi katıldı.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın kısa bir konuşma yaparak sporcuları tebrik etti. Yapılan çekilişlerle sporculara çeşitli hediyeler dağıtılırken, Başkan Murat Aydın çekilişte olan bir bisikleti ikiye çıkartarak sporcuları sevindirdi. Öte yandan çeşitli liglerde şampiyon olan takım ve sporculara da kupaları teslim edildi.

Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü bünyesinde eğitim alan 654 sporcu arasından 22 kişiye çeşitli hediyeler verildi. Seyirciler huzurunda yapılan çekilişlerde, sporculara;  10 çanta, 3 fotoğraf makinesi, 6 tablet, 1 adet A takım oyuncularının imzaladığı basketbol topu ve iki adet bisiklet hediye edildi.

Çekilişler sırasında sporcular heyecanlı anlar yaşarken, bir adet bisiklet çekilişini yapan Murat aydın, ikinci bisiklet çekilişini ilk bisiklet talihlisine yaptırdı.

Başkan Murat Aydın derece elde eden sporcuları tek tek tebrik ederken, minik sporcu adaylarından da yoğun ilgi gördü. Başkan Murat Aydın minik sporcuların kendisiyle fotoğraf çektirme isteğini geri çevirmeyerek, onlarla bol bol fotoğraf çektirdi.

Program sonunda sporcular aileleriyle birlikte objektiflere poz verdi.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Belediyesi, Voleybol, Sezon, Açılış