Siyaset

Beykoz Belediyesi toplantısında kavga çıktı

Beykoz Belediyesi toplantısında kavga çıktı
10.02.2018 14:50
| | |
18700

Foto galeri Video galeri

Beykoz Belediyesi’nin 2017 değerlendirme toplantısında gazeteci Ozan Derviş ve CHP İlçe Başkanı Aydın Düzgün arasında çıkan kavgada yumruklar konuştu.

Beykoz Belediyesi’nin Limak Otel’de düzenlediği toplantıda kavga çıktı, yumruklar konuştu. Gazeteci Ozan Derviş ve CHP İlçe Başkanı Aydın Düzgün arasında gerginlik yaşandı.

Beykoz Belediyesi’nin 2017 yılı değerlendirme toplantısında söz alan gazeteci Ozan Derviş, (Kemalettin Erkan), CHP İlçe Başkanına “Yücel Çelikbilek’in desteklediği aday” diye hitap etmesi sonrası salonda soğuk rüzgarlar esti.

Beykoz Belediyesi toplantısında gergin anlar

Bir süre sonra ayağa kalkarak Derviş’in yanına gelen Aydın Düzgün’de, “200 liralık borcum yüzünden bunu yapıyorsun... Sen 200 liralık adamsın” diye cevap verdi.

Karşılıklı bu sözlü tartışmanın ardından Ozan Derviş, elindeki pet şişede kalan suyu Aydın Düzgün'e attı. Düzgün, Ozan Derviş’e vurmak için hamle yaptı yaşanan arbedenin ardından CHP İlçe Başkanı salondaki davetliler tarafından dışarı çıkartıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile olan toplantıya katılmak üzere salondan ayrılan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, toplantıyı yarıda bırakarak tekrar Kavacık Limak Otel’e hareket etti.

Haber Merkezi

 

Anahtar Kelimeler: Son Dakika Beykoz Haberleri, Toplantı, Kavga, Aydın Düzgün, Ozan Derviş, Kemalettin Erkan

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"