Beykoz Belediyesi'nin ne kadar parası var?

  • Güncelleme: 05.04.2017 16:43
  • Okunma: 6565 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediyesi Meclisi Nisan Ayı ikinci birleşimi Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in başkanlığında gerçekleşti.
Beykoz Belediyesi'nin ne kadar parası var?

AK Parti ve CHP Grubu Meclis Üyeleri 5 Nisan Dünya Hukukçular Günü dolayısıyla söz alarak, adalet sistemiyle ilgili tespitlerini aktardılar.

Mecliste 3 Nisan 2017 tarihli tutanak gündeme alınarak oy birliğiyle kabul edildi. Ardından gündemde olmayan müdürlük teklifleri görüşülerek Denetim Komisyonu Raporunun okundu.

Gündemde Olmayan Müdürlük Teklifleri olan, Macaristan Mohaç Kentinde 19-22 Mayıs 2017 Tarihleri arasında yapılacak St.John’s Festivaline katılacaklara gri pasaport alınabilmesi hakkındaki Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünün teklifi oy çokluğuyla kabul edilerek Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Komisyonuna havale edildi.

Belediye hizmetlerinde kullanılmak üzere 1 (bir) adet vibrasyonlu toprak silindiri, 1 (bir) adet paletli eskavatör, 1 (bir) adet lastikli mini yükleyici, 1 (bir) adet paletli yükleyici iş makineleri alınması hakkındaki Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğünün teklifi ise oy çokluğuyla kabul edilerek Plan Bütçe Komisyonuna  sevk edildi.

İlçemiz sınırları içerisinde bulunan kamu kurum ve kuruluşlarının taleplerinin değerlendirilmesi hakkındaki Destek Hizmetleri Müdürlüğünün teklifi, İlçemiz sınırları içerisinde bulunan kamu kurum ve kuruluşlarının yapım ve onarım taleplerinin değerlendirilmesi hakkındaki Park ve Bahçeler Müdürlüğünün teklifi,  oy çokluğuyla  kabul edilerek Hukuk ile Plan ve Bütçe Komisyonuna gönderildi.

Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Komisyonuna seçilen ve istifa eden CHP Meclis Üyesi Aydın Habil’in yerine, CHP Meclis Üyesi Aydın Düzgün seçildi.

"471 Milyon nakit para bulunuyor"

Mecliste son olarak, Denetim Komisyonu Raporu okundu. Okunan Denetim Komisyonu raporunda, gelir-gider, ihale bedelleri, hizmet alımları, çalışan bedelleri gibi rakamlara dikkat çekildi. Beykoz Belediyesi'nin genç Meclis Üyesi Sinan Çıtlak'ın okuduğu rapor tam 55 dakika boyunca Meclis Olağan toplantısında dinlendi. Üç tane devlet bankasında cari hesabı bulunan Beykoz Belediyesi'nin nakit olarak 471 milyon lira parası bulunuyor.

Başkan Çelikbilek, toplantının ardından Nisan ayının son toplantısı 7 Nisan 2017 Cuma günü saat 10.00’da yapılacak.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz