Son Dakika

Beykoz Belediyesi’nin millileri

  • 0
  • 4369
Beykoz Belediyesi’nin millileri
Beykoz Belediyesi’nin millileri
Beykoz Belediyesi’nin millileri
Beykoz Belediyesi’nin millileri

Beykoz Belediyspor, bünyesinden çıkan ve halen milli takımlarda bulunan sporcularının mutluluğunu yaşıyor.

Yeşil-Mavili Boğaziçi temsilcisinde Hentbol Plaj Milli Takımında müsabakaları devam eden Kaleci Bedrettin Çakıroğlu’nun ardından bir güzel haber de Atletizm Takımı sporcularından Yağız Erdoğan ile geldi.

Beykoz Belediyespor Atletizm Takımı gerçekleşen davetin ardından ilk Milli Sporcusunu çıkarmış oldu. Yeşil-Mavili ekip aylar önce kurulup çalışmalara başlayan Atletizm Şubesinde çalışmalarına aralıksız devam edip geleceğin yıldız sporcularını yetiştirmeye başlarken Genç ve A Takım düzeyinde bünyesinde yer alan başarılı sporcularını da Milli Takımlara gönderme niyetinde idi. Geçtiğimiz günlerde Enka Sadi Gülçelik Atletizm Pistinde gerçekleşen Dekatlon ( Çoklu Branşlar ) Türkiye Şampiyonasında Gençler Kategorisinde sahne alan yetenekli sporcu Yağız Erdoğan elde ettiği Türkiye ikinciliğinin ardından Milli Takım kapılarını ardına kadar aralamıştı.

Yağız Erdoğan Romanya'da gerçekleşecek Balkan Şampiyonasında ülkemizi temsil edecek

Atletizm Milli Takımında yerini alırken Takım Antrenörü Hasan Özbakır Milli Takımı ilk kez sporcu vermenin gururu içerisinde idi. Özbakır yaptığı açıklamada, "Yağız Erdoğan çok yönlü bir sporcumuz, yani bir birinden değişik dallarda başarılar elde edebilecek bir yetenek. Nitekim bunu geçtiğimiz günlerdeki Türkiye Şampiyonasında Dekatlon'da elde ettiği ikincilik ile göstermişti. Bunu başarırken birçok dalda birincilikler elde etmişti. Özellikle Yüksek Atlama dalında da Türkiye'nin en iyilerinden biri olma yolunda emin adımlar ile ilerlemekte. Tabii ki bir Antrenör olarak sporcusunu milli takıma göndermiş bir isim olarak mutlu olmamamak ne mümkün. İnşallah kendisi Romanya'dan da başarı haberleri ile dönecek" diye konuştu.

Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu Atletizm Takımından ilk kez bir Milli Sporcunun çıkmasınının memnuniyet verici olduğunu sölrken, "Bu hafta Milli Takımlara çağırılan ikinci sporcumuz ile de heyecanımız katlandı. Henbol Plaj Milli Takımında yer alan Bedrettin Çakıroğlu'nun ardından bir başka güzel haberi Atletizm Takımı sporcularımızdan Yağız Erdoğan ile yaşadık. Beykoz Belediyespor olarak ileriki yıllarda değişik branşlarda birçok sporcunun milli takımlarda yer alacağını söylemek isterim. Sporcularımıza başarılar diliyorum. Değerli Antrenörlerimizi de tebrik ediyorum" diye konuştu.

Spor Servisi

Beykoz’da bir şeyler değişiyor
Önceki Beykoz’da bir şeyler değişiyor
Beykoz'daki yangında giyim mağazası küle döndü
Sonraki Beykoz'daki yangında giyim mağazası küle döndü
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz