Beykoz Belediyesi'ni üzen vefat

  • 0
  • 10749
Beykoz Belediyesi'ni üzen vefat
Beykoz Belediyesi'ni üzen vefat

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Manolya Demirören Tekin'in amcası Erdoğan Demirören, Florance Nightingale Hastanesi'nde hayatını kaybetti.

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Manolya Demirören Tekin'in öz amcası Erdoğan Demirören, bir süredir tedavi gördüğü Florance Nightingale Hastanesi'nde hayatını kaybetti.

Demirören 28 Ağustos 1938 tarihinde Bursa İnegöl'de dünyaya gelmiş Saint Benoit Lisesi'nden mezun oldu. Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören'in babası olan Erdoğan Demirören, bir süredir yaşam destek ünitesine bağlı olarak tedavisini sürdürüyordu.

Demirören Grubu'nun başında yer alıyor

Bugüne kadar yürüme engelliler için on iki bin araba dağıttı. Demirören Grubu'nun başında yer alan Erdoğan Demirören, uzun yıllardır Kanlıca ile Anadolu Hisarı arasında bulunan Marki Ahmet Necip Bey Yalısı'nda oturuyor.

Tülin Demirören ile Evli olan Erdoğan Demirören 3 çocuk babasıdır.

Erdoğan Demirören'e Haliç Üniversitesi'nden Fahri Doktora ünvanı verildi.

Bugün Yönetim Kurulu Başkanı olduğu, Demirören Şirketler Gurubunun sektörel olarak belli başlı firmaları şunlardır :

LPG Gurubu: Milangaz LPG Dağıtım Tic. ve San AŞ., Milangaz AŞ., Likidgaz A.Ş., Mutfakgaz A.Ş., Güneşgaz A.Ş: LPG depolama ve dağıtım şirketlerini bünyesinde bulunduran bu grup, Türkiye sathında 24 dolum tesisi , 40 bin ton stoklama kapasitesi , 2950 adet ana bayisi ile 450 bin tona ulaşan satış potansiyeline sahiptir . Bunun yanında 195 adet tır , tank ve treylerinden oluşan nakliye filosu ile hizmeti sürmektedir .

Haber Merkezi

Beykoz'da bir eğitim yılı daha sona erdi
Önceki Beykoz'da bir eğitim yılı daha sona erdi
​BBP Beykoz Adayı Murat Arda dur durak bilmiyor
Sonraki ​BBP Beykoz Adayı Murat Arda dur durak bilmiyor
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz