Beykoz Belediyesi’ne minnettarız

  • 0
  • 7601
Beykoz Belediyesi’ne minnettarız

Ramazanın 2. iftarını Beykoz Belediyesi’nin Malatya Akçadağ’da kurduğu iftar çadırında yapan Belediye Başkanı Murat Aydın burada vatandaşların sevgi gösterilerine muhatap oldu.

Çoğunluğu kadınlardan oluşan bölge halkının iftar yaptığı alana giren Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, öncelikle vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini iletti. Yaşlı bir depremzede teyze ise Murat Aydın’ın yanına yaklaşarak, “çok teşekkür ederiz. Sizi Allah ne kadar yüksekler varsa oralara çıkarsın” diye dua ederek,  Beykoz Belediyesi’nde minnettar olduklarını söyledi.

Bunun üzerine Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ise, Beykoz halkının imkânlarını aktardıklarını söyleyerek, Rabbim size güzellikler yaşatsın ifadelerini kullandı.

Bütün Türkiye’nin deprem bölgesinde olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Murat Aydın, depremzede vatandaşlara Beykoz halkının selamını iletti. Başkan Aydın açıklamasında, “Ramazan’ın ikinci iftarını, Depremin ilk haftasından bu yana olduğumuz diğer bir kardeş ilçemiz Malatya Akçadağ’da yaptık. Kırıkhan’da da, Akçadağ’da da Beykoz’a olan bu teveccüh bizi çok mutlu etti. Vefalı milletimize aşığız…” ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Beykoz ve Hatay’daki ilk iftarlardan görüntüler
Önceki Beykoz ve Hatay’daki ilk iftarlardan görüntüler
Beykoz'da binler 19 Mayıs Gençlik Bayramı için yürüdü
Sonraki Beykoz'da binler 19 Mayıs Gençlik Bayramı için yürüdü
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz