Beykoz Belediyesi’ne alkışlarla veda etti

  • Güncelleme: 12.02.2020 12:28
  • Okunma: 25079 kez
  • Yorum: 2
Beykoz’a 15 yıl hizmet eden Yücel Çelikbilek, yine AK Partili Murat Aydın’a görevini devrettikten sonra alkışlarla Beykoz Belediyesi’nden ayrıldı.
Beykoz Belediyesi’ne alkışlarla veda etti

Beykoz’un simgesel isimlerinden Yücel Çelikbilek, Beykoz Belediyesi’nde yapmış olduğu devir teslim töreninde, makamını AK Partili bir Belediye Başkanı’na devrettiği için çok mutlu olduğunu ve bu nedenden dolayı şükrettiğini söylemişti.

Refah Partisi dönemi ile birlikte, AK Parti’den 2 dönem olmak üzere Beykoz’da 15 yıl Belediye Başkanlığı yapan Yücel Çelikbilek’in Beykoz Belediyesi’nden ayrılışı da, ifadelerinde belirttiği gibi mutlu oldu.

Beykoz Belediyesi Başkanlık makamında yapılan devir teslim ve sonrasında açık alanda Beykoz Belediyesi personeline veda eden Yücel Çelikbilek, gelmiş olduğu Başkanlık Binası önündeki özel aracına binerek Beykoz Belediyesi’nden ayrıldı.

Yücel Çelikbilek’i ayrılışında, Belediye Başkanı Murat Aydın, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, MHP Beykoz İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman, Kadın kolları Başkanı Gaye Zayıf ve çok sayıda partili uğurladı.

Kendisini uğurlayanlara, tek tek el sıkışarak veda eden Yücel Çelikbilek partililerin alkışları eşliğinde arabasına binerek Soğuksu Mahallesi’ndeki evinin yolunu tuttu.

Çelikbilek’in ayrılışı sırasında ise partililer, “başkanım Allah yolunuz açık etsin… Allah sizden razı olsun ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Yorumlar (2 Yorum)

Suat yilmaz (2 yıl önce)

Suya sabuna dokunmadan rüşvet tezgahının çalıştığı 15 yil, Beykoz da hangi sorunu çözmüş ki,, kim bedelsiz iş yaptırdı ise beni yalanlayabilir.

Yasin (2 yıl önce)

Tabi Allah razi olsun diyecekler beraberce nasil yediler nasil somurduler beykozu 30 sene geri kaldi bu ilce sayelerinde o sahis sevinmeyecek de ben mi sevinecen ak partili geldi ki dosyalar hasir alti edildi ama unutmayin bu beykoz halki gereken cevabi Tayyip Erdoganin yaninda onu yuhlayarak onu en guzel ve layikiyla tum Turkiye ye tanitti

Yorum Yaz