Beykoz Belediyesi'nden Tokatköy'e Şok

  • Güncelleme: 26.02.2008 00:11
  • Okunma: 15961 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediyesi, Tokatköy Mahallesi’nde Şok Hizmet çalışmaları kapsamında gün boyu çevre ve cadde düzenleme çalışmaları yaptı.
Beykoz Belediyesi'nden Tokatköy'e Şok

Tokatköy Mahallesi’nde Şok Hizmet çalışmaları kapsamında gün boyu çevre ve cadde düzenlemeleri, yol bakım ve onarım çalışmaları, sokak temizliği, park ve bahçe düzenlemesi ile genel sağlık taraması yapan Beykoz Belediyesi ekipleri, mahalleyi tertemiz bir çehreye kavuşturdu  

Beykoz Belediye Başkanı Muharrem Ergül tarafından Tokatköy Mahallesi’nde gün boyu yürütülen uygulamayla, yağmursuyu kanallarından asfaltlamaya, çevre ve parkların temizlenmesinden ağaçların budanmasına kadar pek çok hizmet tamamlanarak, mahalle bahara hazır hale getirildi.

Sabahın erken saatlerinde başlanan çalışmaya, Fen İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri katıldı. Ekipler tarafından karış karış yeniden düzenlenen Tokatköy Mahallesi’nde, okul ve bahçelerin bitkilendirilmesi, Merkez Camii Bahçesi düzenlemesi, yol kenarlarının temizlenmesi, tüm parkların bakım ve onarılması gibi çalışmalar yapıldı. Uygulama kapsamında Ekinciler Sokak, Hz. Yuşa Caddesi, Yıldırım Sokak, Meram Çıkmazı, Kasırga Sokak, Kalyon Çıkmazı, Sudeposu Sokak, Sultanaziz Caddesi, Bingöl Sokak ve Çamlık Sokak’ta yapılan çeşitli düzenlemelerle Tokatköy Mahallesi rahat bir nefes almış oldu. Sağlık İşleri ekipleri de yeni yerine taşınan Tokatköy Sağlık Ocağı’nda açlık kan şekeri, kan basıncı, kolesterol ölçümleri yaparak genel sağlık taraması hizmeti verdi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz