Beykoz Belediyesi'nden tarihe vefa

  • Güncelleme: 04.09.2014 00:11
  • Okunma: 7358 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediyesi’nin Çanakkale ruhunu yaşattığı, kahraman atalarımızın tüm dünyaya örnek olan fedakârlıklarını ilçe sakinlerine aktardığı “Çanakkale’ye Vefa Ziyaretleri” yeniden başlıyor.
Beykoz Belediyesi'nden tarihe vefa

Bugüne kadar 50 bin ilçe sakinini tarihi yarımadaya götüren Beykoz Belediyesi yılsonuna kadar her Cuma ve Cumartesi günü tarihi mekânlara seferler düzenleyecek.

Rehberlerin eşlik edeceği ziyaretlerde, Şehitler Abidesi, Şehit Onbaşı Anıtı, 57. Alay Şehitliği, Kilitbahir Kalesi, Meçhul Asker Anıtı, Yahya Çavuş Anıtı, Kesikdere Şehitliği ve Namazgah Tabyası uğrak noktaları arasında yer alacak.

İlçe sakinlerine tarihin altın harflerle yazıldığı mekânları görme fırsatı sunan vefa ziyaretlerine 7’den 70’e dileyen herkesin katılabiliyor. Gezilere toplu olarak katılmak isteyen okul, dernek ve muhtarlıklara da araç tahsis ediliyor.

Son Kayıt Tarihi 30 Eylül

Çanakkale Yarımadası ve şehitlik ziyaretlerine katılmak isteyen ilçe sakinlerinin 30 Eylül 2014 Salı gününe kadar Beykoz Belediyesi’nin Resepsiyon servisinden kayıt yaptırması gerekiyor.  

Beykoz Belediyesi Çağrı Merkezi: 

444 66 61

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Belediyesi, Çanakkale

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz