Eğitim

Beykoz Belediyesi'nden eğitime ‘online’ destek

Beykoz Belediyesi'nden eğitime ‘online’ destek
2014.09.24 00:00
| | |
5648

Beykoz Belediyesi ilçedeki ortaokul 8. sınıf öğrencilerine ve öğretmenlerine 4 bin adet online eğitim seti dağıtımına başladı.

Öğrencilerin derslerinde takviye sağlayacak yardımcı ve kaynak kitapları içeren online eğitim setlerinin dağıtımı dolayısıyla Yenimahalle Mehmet Emin Pulatkonak Ortaokulu’nda tören düzenlendi.

Törene Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay, Yenimahalle Muhtarı Nevzat CebeciOkul Müdürü Tahir Taş, başkan yardımcıları, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Başkan Çelikbilek’ten hediye sözü

Online eğitim setlerinin dağıtımında öğrencilere hitap eden Başkan Yücel Çelikbilek eğitimde başarının artması için teknolojinin imkânlarını seferber ettiklerini söyleyerek; “Bize ve ailenize en büyük hediye okulunuzdan iyi bir dereceyle mezun olmanızdır. Elinizdeki setlerinin de buna yardımcı olacağını umuyorum. Yeni eğitim-öğretim yılında hepinize başarılar diliyorum” dedi.  

Başkan Çelikbilek, yılsonunda 80 puan ve üzerinde ortalama yapan öğrencilere hediye sözü verdi.

Beykoz Belediyesi’ne eğitime yaptığı katkılar dolayısıyla teşekkür eden Kaymakam Süleyman Erdoğan, öğrencilere internet ve sosyal medya mecralarının kullanımı konusunda nasihatte bulundu ve iyi bir gelecek için şimdiden çok çalışmalarını istedi. Erdoğan, ilçedeki 2 bin aileye eğitim yardımları yaptıklarını sözlerine ekledi.

Başkan Çelikbilek ve Kaymakam Erdoğan’ın eğitim setlerinin dağıtımını yaptığı programda Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu’da sistemin tanıtımını yaptı.

Başkan Yücel Çelikbilek buradaki törenin ardından yapımı devam eden Yenimahalle Aile Sağlığı ve Kültür Merkezi’nde incelemelerde bulundu. 

Haber Merkezi 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Belediyesi, Beykoz, Yücel Çelikbilek, Muharrem Kaşıtoğlu, Süleyman Erdoğan, Yenimahalle, Online Eğitim

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"