Beykoz Belediyesi'nde spordan sorumlu müdür

  • Güncelleme: 19.07.2019 09:50
  • Okunma: 4105 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediyesi Spor Müdürlüğü'ne atanan Ersan Sancar'ı amatör spor kulübü yöneticileri ziyaret etti.
Beykoz Belediyesi'nde spordan sorumlu müdür

Beykoz Belediye Başkanlık binasındaki makam odasında gün boyu misafirlerini ağırlayan Sancar konuklarına teşekkür etti.

Dost Beykoz Spor Müdürü'nden başarı dileği

Müdürü Sancar'ı ziyaret edenler arasında Dost Beykoz Spor Müdürü olan Talip Ercan'da vardı. Talip Ercan, Beykoz'da sportif tecrübelerini Sancar ile paylaştı.

Ersan Sancar ise Beykoz'da tüm spor tesislerini ziyaret edip yerinde gözlemlediğini söylerken, buralarının daha aktif biçimde her yaştan Beykozlular tarafından kullanılması düşüncesinde olduklarını ifade etti.

Sancar, Beykoz'da büyük bir potansiyelin olduğunu gözlemlediğini de söylerken, "Yaptığım ziyaretlerden elde edilen veriler bize ilerisi için sağlam bir done olacak. Beykoz İlçe sakinleri hangi spor dalı ile uğraşmak isterse o yönde gayret ve çaba sarf edeceğiz. Proje bazlı çalışmalarımız hakkında ilerleyen süreçte aktarımlarımız olacak" şeklinde konuştu.

Beykoz Masterler Kulübü'nden ziyaret
 

Beykoz Belediyesi Spor Müdürlüğü görevine getirilen Ersan Sancar’a bir ziyarette Beykoz Masterler Yönetim Kurulu Üyesi Hakkı Baş’tan vardı… Baş, öncelikle hayırlı uğurlu olsun temennisinde bulunurken, Baş Ailesi olarak İlçe Sporuna her zaman katkı sunma düşüncesinde olduklarını söyledi. Hakkı Baş, geçmiş yıllara ait bilgi aktarımında bulundu. 

Daha sonra Beykoz İlçesinde geride kalan 6 yılda bir hayli ilgi çeken ”Kelle İbrahim Veteranlar-Masterler Futbol Turnuvası ” hakkında bilgiler veren Baş, bu sene 7. yapılacak olan turnuva ile ilgili istişarede bulundu.

Beykoz Belediyesi Spor Müdürü Ersan Sancar ise geride kalan hafta sonunda yapılan final müsabakası ile sona eren 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitleri Anma Turnuvasında Beykoz Masterler Futbol Takımı ile tecrübe yaşadığını ifade ederken, "Biz Beykoz’da 7’den 70’e spor yapılması taraftarıyız, Masterler-Veteranlar Ligleri ve Turnuvaları bu anlamda fayda sağlamakta. Kelle İbrahim’in Beykoz İlçesindeki yerin çok farklı olduğunu biliyorum, şimdiden hayırlı uğurlu olması dileğinde bulunmak isterim” dedi.

Çavuşbaşıspor'dan hayırlı olsun ziyareti

Beykoz Belediyesi Spor Müdürlüğü görevine başlayan Ersan Sancar’a ”Hayırlı olsun” ziyaretleri devam ediyor. Çavuşbaşı Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Ali İhsan Ayar, Beykoz Belediye Başkanlığı makamında Sancar’ı ziyaret ederek, hayırlı olsun ve başarı dileğinde bulundu.

Spor Müdürü Sancar ise teşekkürlerini iletirken, Beykoz’a ait sportif faaliyetlerin arttırılması ve daha geniş kitlelerin de sporla buluşması için gayret sarf edeceklerini beyan etti.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Ersan Sancar

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz