Beykoz Belediyesi Kulüp Başkanı Salim Öztürk oldu

  • Güncelleme: 28.12.2017 18:33
  • Okunma: 6413 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü’nün Olağanüstü Genel Kurulu'nda, Belediye Başkan Yardımcısı Salim Öztürk kulüp başkanlığına seçildi.
Beykoz Belediyesi Kulüp Başkanı Salim Öztürk oldu

Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü, Eski Kulüp Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu’nun istifası nedeniyle olağanüstü toplandı.

Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde yapılan genel kurula Beykoz Belediye Başkan Yardımcıları Salim Öztürk, Yakup Özbek, Manolya Demirören Tekin, başkan danışmanları, birim müdürleri, meclis üyeleri, spor hocaları ve kulüp yönetimi katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’yla başlayan genel kurulda öncelikle Divan Başkanlığına Yakup Özbek,  kâtip üyeliklere ise Nihat Mutlu ve Mehmet Abay seçildi.

Yönetim ve Denetim Kurulu Faaliyet Raporları okunarak oy birliğiyle kabul edildi. Ardından Kesin Hesap Bütçesi ve Tahmini Bütçe oylandı.  

Kongrede yapılan oylamayla Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Salim Öztürk oy birliğiyle kulübün yeni başkanı olurken, yeni yönetim kurulu asil ve yedek üyeleri ile denetim kurulu listesi de belirlendi.  

Kulüp Başkanı Salim Öztürk: “Kulübümüzü Daha Yukarılara Taşıyacağız”

Genel kurulda bir konuşma yapan Salim Öztürk: “Bugüne kadar bu dernekte yöneticilik yapmış emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Özellikle gençlerimize boş zamanlarını değerlendirmek adına kurulmuş bir dernekti. Özellikle son dönemde hentbolda bir ivme yakalayarak her katıldığı ligde şampiyon oldu. En son geçen yıl süper ligde 2. olarak ülkemizi Avrupa’da temsil etmişti. Bundan sonraki süreçte altyapıya ciddi manada önem vermemiz gerekiyor. İnşallah istediğimiz yerde ligi bitiririz. Bundan sonraki çalışmalarla kulübümüzü daha yukarılara taşıyacağız” dedi.

Yeni Yönetim Kurulu Listesi:

Asil:

1-      Salim Öztürk

2-      Furkan Köse

3-      Sinan Çıtlak

4-      Selim Muslu

5-      Akif Kılıç

6-      Ali Esat Yaşar

7-      Yaşar Kesici

 

Yedek:

1-      Tuncer Dede

2-      Oğuzhan Kocatürk

3-       Nihat Mutlu

4-      Murat Gedik

5-      Adem Çalışkan

6-      Mehmet Şeker

7-      Anıl Çınar

 

 

Denetim Kurulu Listesi:

Asil:

1-      Emin Yavuz

2-      Yalçın Çolak

3-      Murat Öztürk

 

Yedek:

1-      Nazım Keskin

2-      Ahmet Soylu

3-      İskender Öz