Spor

Beykoz Belediyesi Kulübü'nden teşekkür

Beykoz Belediyesi Kulübü'nden teşekkür
2014.08.06 00:00
| | |
5962

Dost Beykoz’un gündeme getirdiği, Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü’nün yaşadığı mağduriyeti içeren haberimiz ses getirdi.

İstanbul Mahalli Voleybol Lig’leri Yıldız Kızlar Kategorisi’nde Klasman Grubu’nda ilçemizi temsil eden Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Takımı, Yarı Final müsabakaları için 3 takımın aralarında yapacağı maçları beklemekte idi. Gruplarında 2.sırayı alan ekipler Beşiktaş, Beykoz Belediyesi ve Maltepe Yalıspor olurken ve de bunlar aralarında maç yapıp 1 ekip daha yarı finale çıkacakken gelen haber şok etkisi yaratmıştı.

Beşiktaş ile Beykoz Belediyesi arasında 02.01.2012 tarihinde yapılması gereken müsabaka haftalık listede bulunması karşın İl Voleybol Temsilciliği’nce iptal edilmiş ve Beşiktaş Yarı Finale çıkacak 4.Takım olarak ilan edilmişti. Gerekçe ise Beşiktaş’ın yer aldığı gruptan 1 takımın ligden çekilmesi ile siyah-beyazlı ekibin Beykoz Belediyesi ve Maltepe Yalıspor karşısında averaj üstünlüğü yakalaması gösterilmişti.

Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Voleybol Takımı Antrenörü Bektaş Durmaz’ın yaşanan haksızlığı kamuoyu ve Dost Beykoz ile paylaşmasının ardından, ligler devam ederken statüde kendi kafasına göre değişikliğe giden Teknik Komite sonunda geri adım attı. Öncelikle Gençlik Spor Hizmetleri İl Müdürlüğü nezdinde hem Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü hem de Maltepe Yalıspor’un itiraz dilekçelerini vermesinin ardından toplanan Teknik Komite, her 3 takımın arasında oynayacakları maçlar sonunda yarı finale çıkacak 4.takımın belirleneceği kararına geri döndü.

Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Voleybol Takımı Antrenörü Bektaş Durmaz son gelişmelerin ardından haklarının geri verildiğini belirterek; “Bu sıkıntılı durumun ortadan kaldırılmasında bizlerin ısrarlı itirazları yanında konunun medya boyutunu gündeme taşıyan Dost Beykoz ve Spor Müdürü Talip Ercan’ın, Haber 1908 Spor Blogu ve Spor Ajansı’nın yapmış olduğu haberlerden doğan katkıları son derece etkili olmuştur. İlçe Spor Müdürümüz Serkan Öcalmaz’ın konunun resmi takibinde emeklerini de göz ardı edemeyiz. Şahsım ve Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü olarak adı geçen medya organlarına ve bizleri arayıp sıkıntılarımıza ortak olan dostlarımıza, Beykozlulara teşekkürlerimiz iletmek isterim. Şimdi Beşiktaş ile yapacağımız müsabaka ile yarı finale çıkma süreci başlıyor. Kızlarımızın 1 haftada yaşadıkları stres ve gerilimi üzerlerinden atarak, Beşiktaş ile gerçekleşecek mücadeleye varlarını yoklarını ortaya koyarak iyi bir skorla ayrılacağına inanıyoruz.” şeklinde konuştu.

Bu mücadelemizde bizi yalnız bırakmayan tüm Beykoz camiasına teşekkür ederiz. Bu moral ile önümüzdeki hafta oynayacağımız Beykoz Belediyesi – Beşiktaş maçında, kızlarımız elinde geleni yaparak takımızı yarı finale taşıyacağına inanıyorum.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Belediyespor, Voleybol, Haber

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"