Spor

Beykoz Belediyesi İzmir’den şampiyon döndü

Beykoz Belediyesi İzmir’den şampiyon döndü
01.09.2018 18:22
| | |
2645

Türkiye Erkekler Hentbol Süper Ligi’ndeki temsilcimiz olan Beykoz Belediyespor, 27-31 Ağustos Tarihleri arasında İzmir’de düzenlenen dörtlü turnuvada şampiyon oldu.

Türkiye Hentbol Federasyonu İzmir İl Temsilciliği ve Karşıyaka Belediyesi işbirliği ile eski hentbol antrenörü Melih Dülger Karaoğlanoğlu anısına düzenlenecek turnuva için İzmir’de olan Yeşil-Mavili ekip 3 maçını da kazanarak turnuvamın şampiyonluk ipini göğüsleyen taraf oldu.

Karşıyaka Belediyesi’nin,  2017 yılının Kasım ayında, Buca Serdar Yereli Spor Salonu’nda Vefaspor ile Mersinli Endüstri Meslek Lisesi arasında oynanan maçın ardından kalp krizi geçiren ve hayata döndürülemeyen hentbol antrenörü Melih Dülgerkaraoğlanoğlu anısına düzenlediği turnuva 4 ekip için de lig öncesi iyi bir hazırlık anlamı da taşıdı.

1912 Zühtü Işıl Spor Salonu’nda düzenlenen turnuvada Beykoz Belediyespor dışında, Antalyaspor, Adıyaman Belediye ve Karşıyaka Belediyespor mücadele etti. 27-31 Ağustos 2018 tarihleri arasında gerçekleşen turnuva sonunda dereceye giren takımlara Türkiye Hentbol Federasyonu İzmir İl Temsilcisi Taner Çetindere tarafından kupa ve anı madalyası takdim edildi.

Beykoz Belediyespor İzmir’deki Turnuvada 14 Yaşındaki iki genç oyuncusunu da maçlara çıkardı. Umuthan ve Metehan deneyimli oyuncularla maça çıkarken tecrübeli oyunculardan ciddi destek gördüler.

Beykoz Belediye Spor Kulübü Hentbol Takımı Turnuva maçlarında şu skorlara imza attı…

29 Ağustos 2018 Çarşamba
Adıyaman Belediye – Beykoz Belediyespor: 29-31
30 Ağustos 2018 Perşembe
Beykoz Belediyespor – Antalya Belediyespor: 25-22
31 Ağustos 2018 Cuma
Beykoz Belediyespor – Karşıyaka Belediyespor:  40-34

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Belediyspor

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"