Beykoz Belediyesi işverenlere teşekkür etti

  • Güncelleme: 15.01.2019 17:46
  • Okunma: 5997 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediyesi Kariyer Merkezi’yle işbirliği yaparak istihdama katkı sağlayan firma yetkililerini teşekkür yemeğinde ağırladı.
Beykoz Belediyesi işverenlere teşekkür etti

İBB Sosyal Koru Tesisleri’nde Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ev sahipliğinde yapılan programa başkan yardımcıları, başkan danışmanları ve firma yetkilileri katıldı.

120 firmadan 250 temsilci ve yöneticinin katıldığı toplantıda Başkan Yücel Çelikbilek, Kariyer Merkezi’nin destek verip, işbirliği içinde olduğu şirket sahiplerine öncelikle teşekkür etti ve ortak çalışmalar yapılabilmesi adına istişarede bulundu.

14 bin 500 Kişiye İstihdam

 

İlçe sakinlerinin doğru alanlarda istihdamını sağlamak ve nitelikli rehberlik hizmeti vermek üzere kurulan, firmalardan gelen talepler doğrultusunda portföyündeki başvuruları değerlendirerek yönlendirmeler yapan Kariyer Merkezi 2009’dan bu yana 14 bin 500 kişiyi işe yerleştirdi.

Beykoz Kariyer Merkezi,  eğitimli iş gücü oluşturmak üzere dönem dönem iş garantili meslek edindirme programları açarak ilçe sakinlerine meslek edindiriyor.

Başkan Yücel Çelikbilek: “Eğitimlerimiz İş Garantili”

Beykoz Belediyesi Kariyer Merkezi olarak 2009 yılından bu yana 1.500 büyük ve küçük firmalarla iş ortaklığı yaptıklarını belirten Başkan Çelikbilek: “Bizden eleman talep eden firmalara eleman desteği sağlıyoruz. Vatandaşlarımıza da meslek edindirmek adına iş bulma garantili kurslar verdik.2009-2014 yıllarında güvenlik kursları düzenledik.2019 yılı itibariyle de bir güvenlik kursu daha veriyoruz. Buda iş garantili. Engelli-İşveren toplantıları düzenleyerek 480 engelli vatandaşımıza iş imkânı sağladık.” dedi.

Programın sonunda Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek  ilçe istihdamına katkı sağlayan  firma yetkililerine teşekkür belgelerini takdim etti. Kariyer Merkezi tarafından firma sahiplerine çeşitli hediyeler verildi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz