Sağlık

Beykoz Belediyesi evde sağlık hizmeti başlıyor

Beykoz Belediyesi evde sağlık hizmeti başlıyor
04.08.2017 16:43
| | |
4643

Beykoz Belediyesi evinde sağlık hizmeti için alt yapı çalışmalarını başladı. Vatandaşlar 7 Temmuz’dan itibaren hizmetten yararlanabilecek.

Beykoz Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü’nün uzun zamandır alt yapı çalışmalarını yürüttüğü “Yerinde sağlık hizmeti” projesi pazartesi günü itibariyle hayata geçiyor.

Sağlık kuruluşlarına çeşitli engeller nedeniyle gidemeyen ya da gitmekte zorluk çeken vatandaşlar için evde sağlık hizmeti uygulamasını başlatan Beykoz Belediyesi, sakat-engelli bireylere, kronik hastalığı bulunan ve 65 yaş üzerindeki ilçede ikamet eden hastalara yerinde sağlık hizmetini ücretsiz olarak sunacak.

Beykoz Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Meral Ocak’ın bağlı bulunduğu Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu ile birlikte direkt olarak yürüttüğü proje kapsamında başvuru da bulunan vatandaşlara hemşirelik hizmetleri, tıbbi danışma hizmetleri (doktor) ve acil çağrı butonu gibi hizmetler sunulacak.

Beykoz Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü’ne yapılacak başvurular 7 Temmuz 2017 Pazartesi gününden itibaren 444 66 61 numaralı telefon üzerinden kabul edilecek.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber Gazetesi, Evde Sağlık, Hizmet, Beykoz Belediyesi

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"