Beykoz Belediyesi bütün gücüyle Kastamonu'da

  • 0
  • 3967
Beykoz Belediyesi bütün gücüyle Kastamonu'da
Beykoz Belediyesi bütün gücüyle Kastamonu'da
Beykoz Belediyesi bütün gücüyle Kastamonu'da
Beykoz Belediyesi bütün gücüyle Kastamonu'da
Beykoz Belediyesi bütün gücüyle Kastamonu'da
Beykoz Belediyesi bütün gücüyle Kastamonu'da

Beykoz Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, Kastamonu'da meydana gelen felaket sonrası bütün gücüyle bölgeye intikal etti.

Kastamonu'da meydana gelen sel felaketinin hemen ardından bölgeye yardım ulaştırmaya başlayan Beykoz Belediyesi, bütün imkanlarıyla bölge insanının ihtiyaçlarını gidermek için destek olmaya devam ediyor.

Beykoz Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü'nün organize ettiği yardımların yanı sıra vatandaşlar, sivil toplum kuruluşları ve Beykoz Üniversitesi de Kastamonu halkı için topladığı yardımları Beykoz Belediyesi'ne ulaştırdı.

AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkan Yardımcısı ve Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı Manolya Demirören Tekin de İl Kadın Kolları Başkanı Rabia İlhan ve Mali İşlerden Sorumlu Yardımcısı Makbule Hacıkasımoğlu ile birlikte bölgedeki çalışmaların koordinasyonunda görev alıyor.

Manolya Demirören, "Beykoz Belediyesi olarak bütün imkanlarımızla Bozkurt'tayız. Abana, Evrenye, İnebolu ve Azdavay'daki çalışmaları da yerinde gördük." dedi.

Beykoz Belediyesi'nin imkanlarının Kastamonu'nun yaralarının sarılması için seferber edildiğini ifade eden Tekin, "Başkanımız Murat Aydın'ın tensipleriyle ekiplerimiz burada seferber olmuş durumda. Biz de alanda çalışan ekiplerimizle bir araya gelerek son duruma ilişkin bilgi edindik. Kastamonu bozkurt Yüreğimiz burada, afetzedelerin yürekleriyle beraber atıyor. Elimizden geldiğince yaralara bir nebze merhem olmaya çalışıyoruz. Yaralılara acil şifalar, ölenlere Allah’tan rahmet diliyorum." diye konuştu.

Dost Beykoz'un edindiği bilgilere göre Beykoz Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü'nün öncülüğünde bugüne kadar bölgeye 2 adet botket, 1 adet vidanjör, 1 adet su tankeri, 1 adet AFAD aracı, 3 adet operatör, 2 şoför, 6 AFAD kurtarma personeli ile toplam 11 personelin yanı sıra Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü de 1 araç kamyonet ve 2 personel ile bölgedeki çalışmalarını sürdürüyor.

Alınan bilgiye göre de Beykoz Belediyesi'nden 11 personel daha çalışmalara katılmak üzere sabah erken saatlerde bölgeye gidecek.

Haber Merkezi

Soner Çelebi Beykoz’da dini yorumların farklılıklarını anlattı
Önceki Soner Çelebi Beykoz’da dini yorumların farklılıklarını anlattı
İŞKUR ve ÜMSİAD’dan işverenlere bilgilendirme
Sonraki İŞKUR ve ÜMSİAD’dan işverenlere bilgilendirme
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz