Beykoz Belediyesi bu işi sevdi

  • Güncelleme: 31.07.2015 10:57
  • Okunma: 4111 kez
  • Yorum: 0
Değişik spor dallarına yaptığı yatırımların karşılığını kupa ve madalyalarla Beykoz Belediyespor camiada adından sıkça söz ettiriyor.
Beykoz Belediyesi bu işi sevdi

Yaklaşık 1 sene önce kurulan Atletizm Şubesine dahil sporcular katıldıkları yarışlardan eli boş dönmüyor.

Beykoz Belediyespor Takımının 100 metredeki başarılı sporcusu Furkan Şen, geçtiğimiz günlerde Erzurum'da gerçekleşen 1. Bayrak Yarışmalarında Türkiye adına müsabakalarda yer alan ekipteydi.

Uluslararası düzeyde gerçekleşen şampiyonada 4X100 Takımında üçüncülük kupasının kazanılmasında sergilediği performans ile büyük pay sahibi olan Furkan Şen beraberinde antrenörü Hasan Özbakır ile birlikte Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu'nu ziyaret etti.

Hasan Özbakır'ın Antrenörlüğünde faaliyetine devam eden Atletizm Takımından birçok madalyalı sporcu çıkacağına inandığını söyleyen Başkan Kaşıtoğlu, "Nitekim bu güne değin kurulduğumuz andan itibaren  birçok kupa ve  madalyanın sahibi olan sporcularımız ile gurur duyduk ve de duymaya da devam edeceğiz. Furkan Şen kardeşimiz kısa mesafede Türkiye'de en başarışı sporcularından birisi onun bünyemizde yer alması bizlere övünç vermekte. Başarılarını takip etmeye devam edeceğiz" diye konuştu.

Beykoz Belediyespor Atletizm Takımı Antrenörü Hasan Özbakır ise yapmış oldukları çalışmaların karşılığını uzun vadede fazlası ile alacaklarını ifade ederken, "Biz Atletizm Şubesinin kurulması ile iki aşamalı bir çalışma yürütttük. Birincisi ilçemiz çocuk ve gençlerini bu spor dalı ile buluşturup yaklaşık 110 öğrenci ile antrenmanlarımıza devam ederken, ikinci olarak da genç ve a takım düzeyinde yakından tanıdığım üzerlerinde emeğim olan sporcularımızı kadromuza dahil ettik. Furkan Kardeşimiz de son derece başarılı , Milli Takım kadrosuna dahil olacak bir isim. Antrenman açıklarını kapatmakta, Erzurum'da iyi bir derece yaparak Çin'de yapılacak Dünya Atletizm Şampiyonasında ülkemizi 4x100 Barak yarışında temsil edecek aday sporcular arasına 6 isim arasına adını yazdırmayı başardı. Beykoz Belediyespor bünysinde bu derece başarılı isimler ile çalışmak gerçekten de keyif verici. Başta Belediye Başkanımız Yücel Çelikbilek olmak üzere, Kulüp Başkanımız Muharrem Kaşıtoğlu'na teşekkürlerimizi iletmek isteriz." şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz