Yaşam

Beykoz Belediyesi Bişkek’te iftar verecek

Beykoz Belediyesi Bişkek’te iftar verecek
2014.07.27 00:00
| | |
6390

Beykoz Belediyesi ve Hendek Belediyesi, Kırgızistan'ın başkenti Bişkek’te Ramazan boyunca bin kişiye iftar veriyor.

26 Eylül'de Kırgızistan'a gidecek olan iki ilçenin belediye başkanı, engellilere 50 adet manuel ve 5 adet akülü engelli aracı ile yardıma muhtaç ailelere bin 500 adet erzak paketi dağıtacak. 

Edinilen bilgiye göre, geçen yıl Kırgızistan'da bir ay boyunca iftar veren Beykoz Belediyesi ve Hendek Belediyeleri’nin bu yıl da Kırgızistan'da Ramazan boyunca iftar verdiği öğrenildi. 26 Eylül Çarşamba günü Kırgızistan'a gidecek olan Beykoz Belediye Başkanı Muharrem Ergül ve Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’nin 4 gün sürecek ziyaretleri esnasında bir dizi resmi temaslarda bulunacakları ve Kırgızıstan’ın başkenti Bişkek’te yaşayan engellilere 50 adet manuel ve 5 adet akülü engelli aracı ile yardıma muhtaç ailelere bin 500 adet erzak paketi dağıtacakları bildirildi.

Diğer yandan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi’nin de yer aldığı 23 kişilik heyette, (TDBB) Türk Dünyası Belediyeler Birliği’nden üst düzey yetkililerin yanı sıra Beykoz’dan da 10 kişi yer alıyor. Beykoz’dan heyete katılanlarsa, Beykoz Belediye Başkanı Muharrem Ergül, Başkan yardımcısı Ali Bilir, meclis üyeleri, Emin Yavuz, Hasan Gedik, İhsan Sabri Öksüz, Nazım Kartbak, Beykoz Belediyesi Basın Danışmanı Zeynel Yaman ve Dost Beykoz İmtiyaz Sahibi Kader Gür gibi isimlerden oluşuyor.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Raif Öztürk, Kırgizistan, Beykoz Belediyesi, Bişkek, Ali İnci, Muharrem Ergül

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"