Spor

Beykoz Belediyesi, Beşiktaş Mogaz'a direnemedi

Beykoz Belediyesi, Beşiktaş Mogaz'a direnemedi
12.03.2018 07:43
| | |
3341

Türkiye Erkekler Hentbol Süper Lige dahil oynanan karşılaşmada Lider Beşiktaş Mogaz, Beykoz Belediyespor’u farklı yendi 35-23.

Ligde ilk yarıda Recep Şahin Köktürk Spor Salonu'nda oynanan ilk karşılaşmadan 2 gol farkı ile 31-29 mağlup ayrılan Boğaziçi ekibi bu kez farklı bir mağlubiyetin muhatabı oldu.

Süleyman Seba Spor Salonu'nda oynanan karşılaşmanın ilk bölümleri başa baş bir görüntü altında geçerken , ilk yarının ikinci bölümünde ağırlığını salona yansıtan Siyah-Beyazlı ekip devreyi 16-13 önde tamamladı.

İkinci yarı ile birlikte oyunun kontrolünü tamamen eline alan Beşiktaş Mogaz karşısında Beykoz Belediyespor, rakibinin etkili savunması karşısında ataklardan eli boş dönerken, her karşı atakta kalesinde golü buldu.

Farkın giderek açılması ile birlikte Boğaziçi ekibi oyundan tamamen düşerken büyük bir konsantre kaybı da beraberinde geldi.

Maçın son bölümüne farkı daha da arttırarak giren Lider Beşiktaş Mogaz Takımı, Süleyman Seba Spor Salonu’nda oynadığı maçta Beykoz Belediyesi Spor’u 35-23 mağlup ederek üst üste 100. galibiyetini kazandı.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Belediyespor, Beşiktaş Mogazspor

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"