Beykoz Belediyesi, Beşiktaş ile Süper Kupa’da final oynayacak

  • Güncelleme: 20.07.2019 17:33
  • Okunma: 3229 kez
  • Yorum: 0
Türkiye Erkekler Hentbol Süper Kupa Final eşleşmesi netleşti. Beykoz Belediyespor, Lig Şampiyonu Beşiktaş Aygaz ile karşı karşıya gelecek.
Beykoz Belediyesi, Beşiktaş ile Süper Kupa’da final oynayacak

2019-20 Sezonu için çalışmalarına 29 Temmuz'da başlayacak olan Boğaziçi Ekibini şimdiden Süper Kupa Heyecanı sarmış durumda. Beykoz Belediyespor Hentbol Takımı Süper Kupada daha önce de Beşiktaş Aygaz (O sezonki ismi ile Mogaz) ile karşılaşmış ve müsabakayı kaybetmişti.

Bu ikinci Kupa Randevusu Yeşil-Mavili Ekip camiasında da heyecan yaratmış durumda. Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı Salim Öztürk, bir kez daha Süper Kupa heyecanı yaşayacak olmalarından dolayı mutlu olduğunu ifade ederken, " Yeni sezon için ilk çalışmamıza ay sonunda çıkacağız. Bu sezon kadromuza önemli takviyeler yaptık. Hentbol Süper Ligine renk katan bir takım olmaya devam edeceğiz. Öte yandan sadece A Takımımız ile değil altyapımızda, spor okulumuzda antrenman yapan yüzlerce sporcumuz var. Aileler çocuklarını Hentbol Sporu ile buluşturmakta. Beykoz İlçe sporu için güzle bir alternatif dal konumuna geldik " şeklinde konuştu. 

Spor Servisi 

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz