Beykoz Belediyesi Ankara ekibini üzgün gönderdi

  • 0
  • 2749
Beykoz Belediyesi Ankara ekibini üzgün gönderdi
Beykoz Belediyesi Ankara ekibini üzgün gönderdi
Beykoz Belediyesi Ankara ekibini üzgün gönderdi

THF Erkekler Hentbol Süper Liginde ertelenen maç Beykoz Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda oynandı.

Beykoz Belediyesi Hentbol Takımı bu sezon Süper Lige yükselen Ankara ekibi Mamak Belediyespor karşısında salondan 34-24'lük skor ile 10 farklı bir galibiyet ile ayrıldı.

Beykoz Belediyesi, Avrupa Kupası macerası sona ermeden ligde oynadığı İzmir Büyükşehir Belediyespor maçında da 19 sayılık fark ile galip ayrılmıştı.

Recep Şahin Köktürk Spor Salonundaki maç oldukça düşük gol ortalaması ile başladı... İlk 10 dakika geri kaldığında 3-3'lük beraberlik vardı. Boğaziçi ekibi 6-5 ile geriye düştüğü andan sonra ilerleyen bölümlerde önce beraberliği yakaladı ardından ise farkı açmaya başladı. İlk yarı 3 gollük fark ile ev sahibi takım üstünlüğünde geçildi.İkinci yarının başında da takımlar gol bulmakta zorlandılar. 39.Dakikada 20-15 ile farkın beşe çıkması sonrasında hızlı, seri hücumlara çıkan Beykoz Belediyesi karşısında ikinci yarının ortalarında iyice direnci kırılan Ankara ekibi yorulan tecrübeli oyuncularını kenara çekerek mağlubiyeti kabullendi.

Altyapıdan A Takıma dahil edilen Ali Mercan ile Adem Orhun Kömürcü'nün golleri ile neşesi artan Boğaziçi ekibi maçı 10 fark ile kazanıp üst sıralardaki yerini sağlama aldı.

Salon: Recep Şahin Köktürk Spor Salonu

Hakemler: Yüksel Çalkuç-Fuat Çam

Gözlemci: Cevdet Merdoğlu

Beykoz Belediyesi GSK: Burak Turan (Mehmet Emre-Murat Varlı), Gürkan Soğukpınar 2, Fatih Ateş 4, Ozan Erdoğan 4, İlkan Keleşoğlu 4, Ömer Faruk Güldal 2, Adem Orhun Kömürcü 1, Ali Mercan 1, Alper Aydın, Tahir İlkbahar, Ömür Pehlivan 4, Samet Kanberoğlu 7, Alperen Arabacı 2

Antrenör: Mesut Ilgın

Ankara Mamak Belediyespor: Veysel Topdemir (Veysel Alkış-Yusuf Ziya Kılıç), Sırrı Kemal Akdamar 2, Mikail Yıldırım 3, Muhammed Niyazi Bozkurt 3, Umut Ağaçdalı 3, Resul Kağan Çağıl 3, Kıvanç Yılmaz 3, Derviş Sezer Taştan, Ali Kabadayı, Volkan Çalışkan, Berat Bilal Çebi, Yusuf Ziya Kılıç, Tolga Aşçı 1, Osman Zeki Tepekurdu 3, Samed Cemal Kılıç

Antrenör: İdris Tan

İlk Yarı Sonucu: 15-12 (Beykoz Belediyesi GSK)

2 Dakika Cezalılar: İlkan, Ömer Faruk, Ali, Ömür (Beykoz Bld.Gsk), Umut (2), Muhammed Niyazi, Ali (Mamak Bld.Gsk)

Sarı Kartlar: Gürkan, Ömür (Beykoz Bld.Gsk), Mikail, Resul Kağan, Ali (Mamak Bld.Gsk)

7 Metre Atışları: Samet (3 Gol 1 Kaçırdı), Niyazi (2 Gol 1 Kaçırdı), Volkan (1 Kaçırdı), Niyazi (1 Kaçırdı), Kağan (1 Gol), Tolga (1 Kaçırdı)

Spor Servisi

Selahattin Demirtaş'ın eşi Başak Demirtaş Beykoz'da
Önceki Selahattin Demirtaş'ın eşi Başak Demirtaş Beykoz'da
BEDES deprem bölgesinde umutlara nefes veriyor
Sonraki BEDES deprem bölgesinde umutlara nefes veriyor