Beykoz Belediyesi 70 personel alacak… Son 3 gün

  • 17.04.2021 22:11
  • Güncelleme: 17.04.2021 22:16
  • Okunma: 9839 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediyesi çeşitli birimlerde değerlendirmek üzere 70 personel alımı için ilan açtı.
Beykoz Belediyesi 70 personel alacak… Son 3 gün

Açılan ilanda, söz konusu personelin, temizlik, taşıma, dezenfeksiyon ve hayvan rehabilitasyon birimlerinde değerlendirileceği belirtildi.

Beykoz Belediyesi alacağı 20-50 yaş aralığındaki personelde erkeklerde 51 yaşından gün almamış olma şartı koyarken, haftalık 45 saat olarak belirlenen çalışma süresinde vardiyalı çalışabilme gereksiniminin de dikkate alınması gerektiğine vurgu yaptı.

Beykoz belediyesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 70 işçi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Beykoz belediyesi ilanı son başvuru tarihi 20.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Kavacık Mahallesi Özgür caddesi No: 23 - 5 Beykoz İstanbul

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Beykoz 70 personel ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - Beykoz 70 personel ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - Beykoz 70 personel ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Beykoz 70 personel ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Beykoz 70 personel ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Beykoz 70 personel ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Beykoz 70 personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Beykoz 70 personel ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Beykoz 70 personel ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Beykoz 70 personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Beykoz 70 personel ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Beykoz 70 personel ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Beykoz 70 personel ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Beykoz 70 personel ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Beykoz 70 personel ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir tanesi de forma yapıştırılması gerekiyor.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Belediyesi, Personel, İlan