Beykoz Belediye Yönetimi Urfa'da kampa giriyor

  • Güncelleme: 09.01.2020 11:16
  • Okunma: 7051 kez
  • Yorum: 6
Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın yılsonu değerlendirme toplantısı için yardımcıları ve birim müdürleriyle birlikte Urfa’da kampa giriyor.
Beykoz Belediye Yönetimi Urfa'da kampa giriyor

Geçtiğimiz Ekim ayında Antalya’daki 7 yıldızlı Titanic Otel’de Beykoz’un sorunlarını konuşmak için kampa giren Başkan Aydın ve ekibi, bu sefer yılsonu değerlendirme toplantısı için Urfa'yı tercih etti.

Hiç bir meclis üyesinin davetli olmadığı dört günlük Urfa kampında, 31 Mart Yerel Seçimleri'nin ardından yapılan icraatların değerlendirmeye tabi tutulacağı öğrenilirken, program 9 Ocak Perşembe (bugün) öğlen saatlerinde THY’nin tarifeli seferiyle başlayacak ve 12 Ocak Pazar akşamı yine THY’nin tarifeli seferiyle sona erecek.

Beykoz Belediyesi’nde 6 Başkan Yardımcısı ve 22 müdürlük yer alırken, seyahate kaç kişinin katılacağı bilinmiyor.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Belediyesi, Kamp, Urfa, Murat Aydın

Yorumlar (6 Yorum)

Olcay (8 ay önce)

Sayın Başkan Beykoz'un sorunları Urfa'da değil Beykoz'da çözülür saygılarımla

Arıcı (8 ay önce)

Urfa'nın etrafı yeşil ve sarı Beykozlum ağlıyor zari zarı Bir dağın ardın da umutlar varmış Galiba Beykoz'da bahane ari

Kamil Beykozlu (8 ay önce)

Antalya da 5 yıldızlı otelde tatil yaptınız ayy pardon kampa girdiniz sonuç ne çıktı ne tür sorunları çözdünüz (İmar,tadilat tamirat,ulaşım) veya Beykoz için büyük projeleri ile ayrıldınız da şimdi Urfa kampına giriliyor ? Not: Tatil rehberleri bu aylarda gezilecek yerler arasında Urfa ve Mardini öneriyor, ben demiyorum kızmayın hemen .

Ertan (8 ay önce)

Ya Allah aşkına bisiklet bisiklet diye tutturdunuz bir tane yer hani beykozun her yerinde olacaktı siyasi cıkarlar hizmetin önünde tabi o kadar gereksiz harcama varki Beykoz halkına acıklamamak icin Urfa ya kacıyorlar a tabi kendi işcilerin maaşlarını kesecek kadar rahatlar diyorum beykozun ak parti sevdasından caz gecmesi lazım başkanın verdiği sözlerin bir coğu yapılmamıştır üstüne gereksiz vakıfları kendi bünyesinde tutması manasızdır aslında herkesin bildiği gercekler yüz yüze ken o başkanım buda beykozun kendine karşı ayıbı

Tayfur ÖZTÜRK (8 ay önce)

Ye kürküm ye

Naim Sözen (8 ay önce)

Beykoz Urfa ya kaçmış.. Vah vah vaah

Yorum Yaz