Beykoz Belediye Meclisi’nde bugün ne oldu?

  • 08.01.2016 16:59
  • Güncelleme: 08.01.2016 17:00
  • Okunma: 6073 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediye Meclisi Ocak Ayı’nın üçüncü birleşimini Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in başkanlığında gerçekleştirdi.
Beykoz Belediye Meclisi’nde bugün ne oldu?

Beykoz Belediye Meclisi Ocak Ayı’nın üçüncü birleşimini Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in başkanlığında gerçekleştirdi. Toplantıda gündemdeki raporlar ve müdürlük teklifleri görüşülerek karara bağlandı.

Mecliste öncelikli olarak 06.01.2016 tarihli tutanak gündeme alınarak oy birliği ile kabul edildi.

Ardından verilen raporlar görüşülerek karara bağlandı.

Karara Bağlanan Raporlar:

1-Sokak ismi düzeltilmesi hakkındaki Basın ve Halkla İlişkiler Komisyonu Raporu. Yapılan oylama sonunda oy birliğiyle kabul edildi.

2-Türkiye Futbol Federasyonu adına Toplumsal Gelişim Merkezi Eğitim ve Sosyal Dayanışma Derneği ile yapılacak olan Protokol hakkındaki Hukuk Komisyonu Raporu. Yapılan oylama sonunda oy birliği ile kabul edildi.

3-Ücret Tarifeleri hakkındaki Tarife Komisyonu Raporu, oy birliğiyle kabul edildi.

4-Sözleşmeli Personel Alımı hakkındaki Hukuk Komisyonu Raporu, oy birliği ile kabul edildi.

5-Gümüşsuyu Mahallesi 338 ada 14 parsel sayılı taşınmazın Belediyemizce satın alınması hakkındaki Hukuk Komisyonu Raporu, oy birliğiyle kabul edildi.

6-Paşabahçe Mahallesi 905 ada 18 parsel sayılı taşınmazın satışı hakkındaki Hukuk Komisyonu Raporu, oy çokluğuyla kabul edildi.

Gündemde Olmayan Müdürlük Teklifleri:

1-Gümüşsuyu Mahallesi, Şehit Bülent Kocabıyık Caddesi, 338 ada 8 parsel No:7/A kapı sayılı 55m2 kullanım alanlı binanın dernek faaliyetlerinde kullanılması kaydıyla Beykoz Muhtarlar Derneğine 3 (üç) yıllığına bedelsiz tahsis edilmesi hakkındaki Emlak ve İstimlâk Müdürlüğünün teklifi ve

2-İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nün Ücret Tarifelerinin yeniden görüşülmesi hakkındaki Mali Hizmetler Müdürlüğünün teklifleri ise teklif karar olarak görüşülerek oy birliğiyle karara bağlandı.    

Bir sonraki meclis toplantısı 1 Şubat Pazartesi günü saat 10:00’da yapılacak.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz