Beykoz Belediye Meclisi Eylül çalışmalarına başladı

  • Güncelleme: 06.09.2017 19:10
  • Yorum: 1
Beykoz Belediyesi Meclisi 1 aylık tatilin ardından çalışmalarına yeniden başladı. Eylül ayının ilk oturumu Çelikbilek'in başkanlığında yapıldı.
Beykoz Belediye Meclisi Eylül çalışmalarına başladı

Beykoz Belediyesi Meclisi Eylül Ayı’nın ilk toplantısında Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in başkanlığında bir araya geldi.

Toplantıda öncelikli olarak bir önceki aya ait toplantı tutanağı görüşülerek oy birliğiyle kabul edildi.

Ardından CHP grubu adına söz alan Meclis Üyesi Deniz Yıldız 1 Eylül Dünya Barış Günü’yle ilgili iyi dilek ve temennilerde bulunarak Myanmar ve Arakan’da Müslüman halka karşı yapılan katliamları kınadı.

Başkan Çelikbilek: “Zulüm İlelebet Abad Olmaz”

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek 1 Eylül Dünya Barış Günü’nünbütün insanlığa hayırlı olmasını dilerek: “Myanmar’da yaşananlar kabul edilebilir değil. Dünya’da belli güçler insan olarak yalnızca kendilerini görüyorlar. Bize düşen yek vücutolarak, bir ve beraber olarak yeryüzündeki insanların sadece kendilerinin olmadığını göstermektir. Dünyanın 5 ten büyük olduğunu onlara hatırlatmak gerekiyor. Maalesef 5 ülke dünyayı sömürüyor, insanların mallarını yetmiyor, canlarını, namuslarını alıyorlar.Zulüm ilelebet abad olmaz.Bu zulümlerinin karşılığını bir gün görecekler.Buna bizim katkımız çok büyük olacaktır. Biz sıradan bir millet değiliz. Onlara bu dünyanın sahibi olmadıklarını söyleyecek bir anlayışın arkasında durmamız gerekiyor” dedi. 

Başkan Çelikbilek Zabıta Teşkilatı’nın 191. Kuruluş yıl dönümünü ve Zabıta Haftası’nı da kutladı. 

Dilek ve temennilerin ardından meclisteki gündem maddeleri görüşülerek ilgili komisyonlara havale edildi.

Haber Merkezi

Yorumlar (1 Yorum)

Hasan Tas (4 yıl önce)

Bu tur haberleri gorunce insan kahroluyor. Myanmar'in muhatabi Beykoz belediyesi degildir. Eger yardim gondermek istersen toplarsin yardimini devletin gerekli kurumlari araciligi ile gonderirsin. Belediye meclisini bos laflarla yormanin geregi yok. Yapacak onca isin arasinda laf kalabaligi. Meclisin gecmis gundemini okuyun. Hep bos laflar. Is sifir.

Yorum Yaz