Beykoz Belediye Konseri'ne 'İnce Ayar'

  • 1
  • 12297

Beykoz Belediyesi tarafından gelenekselleşen Toplu Sünnet ve Toplu Nikah Törenleri'nde duyurusu yapılan konserler iptal edildi.

Her yıl düzenli olarak Beykoz Çayırı'nda ve Beykoz Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Toplu Sünnet ve Toplu Nikâh Törenleri'nde son dakika değişikliği yaşandı. Beykoz Belediyesi'nin daha önce Sanatçılar Yalın ve Demet Akalın Konserleri'yle birlikte yapılacağı duyurulan programda, konserler iptal edildi. Alınan kararın, bu yıl yaz aylarında yaşanan terör olayları nedeniyle iptal edilen Beykoz Çayır Festivali dolayısıyla alındığı konuşuluyor.

Bilindiği gibi Beykoz Belediyesi, sivil ve askerlerin, polislerin terör saldırıları sonrası yaşamını yitirmesi sonucu, 2015 Beykoz Çayır Festivali'ni iptal etmişti. Bu konularda son derece titiz olduğu bilinen Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in kurmaylarına talimat vererek, Beykoz Festivali'nin iptal edilmesinden sonra Toplu Sünnet ve Nikâh Şölenleri'nde sanatçılarla bir eğlence tertip etmenin doğru bir iş olmayacağını söylediği bildirildi.

‘Program gerçekleştirilecek ancak konser olmayacak’

Beykoz Belediyesi'nin aldığı bu karar doğrultusunda yine gelenekselleşen Toplu Sünnet ve Toplu Nikâh Programı'nın gerçekleştirileceği ancak Sünnet Şöleni'nde duyurulan Yalın ve Nikâh Şöleni'nde duyurulan Demet Akalın sahne almayacak.

Haber Merkezi

Dost Beykoz Gazetesi Ağustos 2015... 148. Sayı
Önceki Dost Beykoz Gazetesi Ağustos 2015... 148. Sayı
SP Adayı Beykoz'da seçim sürecini değerlendirdi
Sonraki SP Adayı Beykoz'da seçim sürecini değerlendirdi
Yorumlar (1 Yorum)

salih aydın (9 yıl önce)

hiçbir sene konser istemiyoruz.o kişilere verilen paralara yazık.

Yorum Yaz