Beykoz Belediye Hentbol takımında iniş hız kazandı

  • 05.11.2017 14:55
  • Güncelleme: 06.11.2017 13:16
  • Okunma: 4713 kez
  • Yorum: 0
İzmir Temsilcisi Göztepe ile Beykoz’da karşı karşıya gelen Belediyespor Hentbol Takımı müsabakadan boynu bükük ayrıldı 27 - 31
Beykoz Belediye Hentbol takımında iniş hız kazandı

Geçen sezonki başarılı performansından çok uzak bir görüntü çizen Beykoz Belediyespor takımı mağlubiyetler halkasına bir yenisini daha eklemiş oldu. Maçta her iki takım seremoniye Beykoz Belediyespor ve Kanlıcaspor Hentbol Okulu sporcuları ile birlikte çıktılar.

Ligin güçlü ekiplerinden olan Göztepe karşılaşmasında ilk bölümlerde maçı dengeli götürmesini bilen ve 7 ve 11.Dakikalarda iki defa öne de geçen Boğaziçi ekibi bu andan sonra rakibinin etkili oyuncularını durdurmakta zorlanınca fark her geçen dakika daha da artmaya başladı.

11. Dakikada 7-6 öne geçen Yeşil-Mavili ekip, önce rakibine yakalandı beraberliğe geldi, ardından üst, üste yediği gollerin ardından 10-7 geriye düşünce moral motivasyonunu kaybetti. Bu anların sonrasında çıktığı iki hücumda direklere takılan Beykoz Belediyesporlusporcular devreyi 14-10 geride tamamladı.

Mesut Ilgın Yönetimindeki Beykoz Belediyespor Hentbol Takımı ikinci yarıya golle başlayıp farkı 14-11 ile üçe indirmeyi başarsa da üst üste gelen goller ile ikinci kez moral motivasyonu altüst oldu. Bu bölümde ilk yarıya göre diğer oyuncularına da şans veren Teknik Kadro yine de toparlanamadı.

Nitekim fark ikinci yarının ilk 15 dakikası sonrasında 19-13 ile 6 sayıya kadar çıktı. Bu andan sonra karşılaşmada iki atakta da daha direkler takılan Boğaziçi ekibi farkı en fazla 3 sayıya kadar indirebilirken maç sonunda 31-27 ile konuk takım Göztepe'nin üstünlüğü vardı.

SALON: Recep Şahin Köktürk Spor Salonu

HAKEMLER: Ahmet Koç-Nedim Güneş

BEYKOZ BELEDİYESPOR: Kayhan – Alperen – Çağlayan - Sajad Nadri - Yakup Yaşar – Afshin - Ömer Faruk (Okan - Arapoviç - Ümit-Ozan-Refik-Ömer)

ANTRENÖR: Mesut Ilgın

GÖZTEPE: Yunus - Aleksandar Stanojeviç – Murat - Marouan Chouiref – Baran - Janko Kevic - Mykhaylo Krivckikov (Mirko Milasevic)

ANTRENÖR: Adnan Öztürk

İLK YARI: 14-10 (Göztepe)

Spor Servisi