Beykoz Belediye Başkanlık Kupası Kros Yarışmaları Hıdiv Kasrı Parkurunda gerçekleşti.6 ayrı kategoride dereceye giren sporculara madalyaları ve takımlara da kupaları verildi.
Yarışları sadece Dost Beykoz takip etti.
Hıdiv Kasrı Parkurundaki yarışlar öncesinde takım sporcularında heyecan büyüktü. Değişik Okulların Temsilcilerinden kurulu Organizasyon Komitesinde şu isimler yer aldı;
Uğur Özdemir (Paşabahçe Ortaokulu), Seçkin Doğan-Vildan Özurt (Kavacık Borsa İstanbul Ortaokulu), Adem Çelik (Rüzgarlıbahçe Ortaokulu), Serpil Tarhan (Atatürk Ortaokulu), Yahya Yılmaz (Soğuksu Ortaokulu), İbrahim Kumral (Beykoz Mesleki Teknik Anadolu Lisesi), Mehmet Yazıcılar (Boğaziçi Anadolu İmam-Hatip Lisesi), Ebru Gök (Celal Aras Anadolu Lisesi), Ekrem Ali Aydın (Anadoluhisarı Ortaokulu)
Yarışların tamamlanması ile birlikte Başta Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Serkan Öcalmaz olmak üzere, Organizasyon Komitesinde yer alan okul temsilcileri sporculara madalyalarını, takımlara ise kupalarını takdim ettiler.
Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Serkan Öcalmaz, yarışmaların bu sene biraz sarkarak 19 Mayıs Haftasından sonraya kaldığını söylerken, "Ben okullarımızdan katılan sporcu kardeşlerimize ve onlara her fırsatta destek olan, Eğitim Camiasının değerli isimlerine teşekkürlerimi iletmek isterim. Yarışlar gayet çekişmeli geçti, İnşallah gelecek sene yapılacak yarışlara daha fazla katılım olur" diye konuştu.
KÜÇÜK KIZLAR TAKIM SIRALAMASI
1.Paşabahçe Ortaokulu 15 Puan
2.Kavacık Borsa İstanbul Ortaokulu 18 Puan
3.Soğuksu Ortaokulu 38 Puan
KÜÇÜK KIZLAR FERDİ SIRALAMA
1.Sevda Sahra - Soğuksu Ortaokulu
2.İrem Kamber - Kavacık Borsa İstanbul Ortaokulu
3.Sevnur Pehlivan - Paşabahçe Ortaokulu
KÜÇÜK ERKEKLER TAKIM SIRALAMASI:
1.Atatürk Ortaokulu 13 Puan
2.Kavacık Borsa İstanbul Ortaokulu 14 Puan
3.Paşabahçe Ortaokulu 28 Puan
KÜÇÜK ERKEKLER FERDİ SIRALAMA:
1. Caner Çokay - Kavacık Borsa İstanbul Ortaokulu
2. Resul Biçer - Atatürk Ortaokulu
3. Okan Görgülü - Paşabahçe Ortaokulu
YILDIZ KIZLAR TAKIM SIRALAMASI:
1. Paşabahçe Ortaokulu 10 Puan
2.Kavacık Borsa İstanbul Ortaokulu 32 Puan
3. Atatürk Ortaokulu 42 Puan
YILDIZ KIZLAR FERDİ SIRALAMA:
1. Doğanur Yılmaz - Paşabahçe Ortaokulu
2. Rüyanur Tokaç - Paşabahçe Ortaokulu
3. Büşra Turhan - Paşabahçe Ortaokulu
YILDIZ ERKEKLER TAKIM SIRALAMASI:
1. Paşabahçe Ortaokulu 23 Puan
2. Kavacık Borsa İstanbul Ortaokulu 27 Puan
3. Atatürk Ortaokulu 48 Puan
YILDIZ ERKEKLER FERDİ SIRALAMA:
1. Ramazan Timur - Soğuksu Ortaokulu
2. Ulaş Kocaoluk - Paşabahçe Ortaokulu
3. Nuh Koçak - Kavacık Borsa İstanbul Ortaokulu
GENÇ KIZLAR TAKIM SIRALAMASI:
1. Celal Aras Anadolu Lisesi 10 Puan
GENÇ KIZLAR FERDİ SIRALAMA:
1. Melike Çankaya - Celal Aras Anadolu Lisesi
2. Merve B.Genç - Celal Aras Anadolu Lisesi
3. Sahra Işıklarlı - Celal Aras Anadolu Lisesi
GENÇ ERKEKLER TAKIM SIRALAMASI:
1. Beykoz Mesleki Teknik Anadolu Lisesi 19 Puan
2. Boğaziçi Anadolu İmam Hatip Lisesi 24 Puan
3. Celal Aras Anadolu Lisesi 35 Puan
GENÇ ERKEKLER FERDİ SIRALAMA:
1. Aydın Tekin - Boğaziçi Anadolu İmam-Hatip Lisesi
2. Serkan Aksu - Beykoz Mesleki Teknik Anadolu Lisesi
3. Hasan Aydın - Beykoz Mesleki Teknik Anadolu Lisesi
Spor Servisi