Beykoz Belediye Başkanının favori fotoğrafları

  • Güncelleme: 24.12.2020 21:17
  • Okunma: 4903 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Anadolu Ajansı'nın (AA) düzenlediği "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Beykoz Belediye Başkanının favori fotoğrafları

Murat Aydın, "haber" kategorisinde "İşitme engelli hastayla iletişim" ve "ABD'de doktorun koronavirüs yorgunluğu", "spor" kategorisinde "Statlarda koronavirüs önlemler" ile "Hamilton'un zaferi", "yaşam" kategorisinde de "6 güzel adam" ve "Sofranın sürpriz konuğu" fotoğraflarına oy verdi.

Beykoz Belediye Başkanı, Arif Hüdaverdi Yaman'ın "İşitme engelli hastayla iletişim" ve Tayfun Coşkun'un "ABD'de doktorun koronavirüs yorgunluğu", "spor" kategorisinde Elif Öztürk'ün "Statlarda koronavirüs önlemleri" ile Salih Zeki Fazlıoğlu'nun "Hamilton'un zaferi", "yaşam" kategorisinde ise  İsa Terli'nin "6 güzel adam" ve Özkan Bilgin'in "Sofranın sürpriz konuğu" isimli fotoğraflarına oy verdi.

Aydın, AA'nın 750 bin fotoğraf arasından seçtiği 76 fotoğraftan kendisini etkileyen ve dünyayı derinden etkileyen süreci anlatan 6 fotoğrafa oy verdiklerini belirterek, "Malum, ülkemizin ve dünyanın bu yıl gündemi başından sonuna kadar pandemi ve mücadele oldu. Ben de bu hassasiyeti gözeterek tercihlerimi yaptım." dedi.

Anadolu Ajansı'nın doğru ve hızlı habercilik anlamında yaptığı çalışmaları sürekli takip ettiğini de sözlerine ekleyen Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, şunları söyledi:

"Anadolu Ajansımız, dünyada ülkemizin sesini duyuran global bir haber ajansı olması hasebiyle bizim her yerde ve alanda gurur kaynağımız oldu."

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz